Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » De tényleg? Miért ennyire...

De tényleg? Miért ennyire hülyék az emberek? Az itt feltett kérdések 80%-ra gyors és pontos választ kaphatnának a google vagy a wikipedia használatával. Vagy ennyire retardáltak lennének az emberek? Akkor meg minek nekik számítógép meg net?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
NA látod, ez nagyon jó kérdés. Valószínüleg a legtöbb olyan kérdés, amire könnyedén találna a neten választ, olyanok teszik fel, akik kb. 12-16 éves korig terjed és fogalmuk sincs, hogy mire lehet használni a netet. A chat-ig és az MSN-ig elterjed az eszük.
2009. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Google a barátod...
2009. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert sokan hamarabb esnek teherbe, mint gondolkodóba :)
2009. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

azért a google rengeteg ellentétes információt is szolgáltat. énmárcsak tudom...

és tudod, nagyon sokszor a személyes, emberi tapasztalat 20szor többet segít, mint egy ilyenolyan "féltudományos" alapokra helyezett írás, 20 féleképpen....

2009. okt. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban vannak olyan tényre kérdezések, amiknek utána lehetne járni, de vannak olyan kérdések is, amikre az ember inkább nem szakvéleményt vár, hanem személyes tapasztalatot. Nekem is volt olyan, hogy adott témáról elolvastam mindent és inkább véleményekre voltam kíváncsi, mert amit leírnak tudományosan elég ellentétes eredményeket tud hozni. Ahány ember, annyi féle a végeredmény.
2009. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert itt el is magyarázzák a dolgokat - személyes tapasztalatikkal és sokszor jól összeszedve.

Sokkal kényelmesebb is, mint keresgélni.

2009. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs időd keresgetni a neten, itt sokszor kész válaszokat kapsz.

Illetve gyakran viták, beszélgetések is kialakulnak a kérdéssel kapcsolatban, ami jó.

2010. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, te is áldozatának estél a problémádnak. Szerinted hányszor írták már ki ezt a kérdést?

2, Ha valaki nem annyira fejlett internetezés szempontjából akkor teljesen elnézhető h nem google-zik

3, kb 10 kérdésemből 3 olyan van amire általában tudnak válaszolni az emberek, vagy nem a kérdésre válaszolnak, de a szándék meg van (nem tartozott ide, csak jól esett megosztani:D)

2010. aug. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!