Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretnék menni az iskolai...

Nem szeretnék menni az iskolai kirándulásra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez egy olyan kirándulás ahova az egész iskola megy. én viszont nem szeretnék menni mert egyszeruen nincs kedvem ahhoz, hogy a majom osztálytársaim állatkodását nézzem meg azt, hogy piszkálnak meg telehányják a buszt. amúgy a hely ahová mennénk egész jó bár inkább meglátogatnám az uncsitesóm meg bejárnánk a várost... szóval annyi lenne a lényeg, h ezért a kirándulásért nem kellett fizetni meg nem is kötelezõ, dd a szüleim meg tuti gyõzködnének. mi kifogást találhatnék a tanárnak, és ha lehet akkor a szüleimnek is?

2013. máj. 30. 18:25
 1/7 anonim válasza:
az utolsó pillanatban jelents betegen, amúgy mikor lesz a kirándulás és hová mentek?
2013. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
* jelents beteget
2013. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1-2. vagyok, átérzem a helyzeted, mivel engem is piszkáltak...

ha mindenképp menned kell, akkor kerülni kell az idiótákat!

2013. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
köszönöm a válaszT!
2013. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jövõhéten lesz és sajnos felfordul a gyomrom ha az osztályra gondolok :) szóval lehet h nem is kell kitalálnom a betegséget :| nagyon rosszul érzem magam ott... :(
2013. máj. 30. 18:49
 6/7 anonim válasza:
Ha van kedved, írhatsz privátban!
2013. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mész és kész. (pont)


Nem kell ezt indokolni. Ha nagyon indokokat akarnak akkor elmondod nekik hogy nincs hozzá hangulatod. ennyi.

2013. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!