Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a boldogság az...

Mit gondoltok a boldogság az élet alapja? Vagy ki szerint mennyire fontos? Bármi a boldogságról ami eszetekbe jut (történetek, példázatok, elméletek, tapasztalatok és stb. ) (nekem nem kérdés csak érdekelnek értelmes vélemények)

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos fontos, talán az élet értelme. AZ biztos, ha egy ember megtalálja a saját gondtalan boldogságát, már nem élt hiába :) Viszont manapság egyre nehezebb megtalálni, így én is keresem a sajátom. Remélem te megtaláltad már!

tapasztalat: Az élet szívás, nem adja magát könnyen

2013. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Boldogság csak egy szó, amit az ember talált ki önmaga ámítására és problémák gyártására avagy azok elfedésére.


Ezt mi bizonyítja? Az hogy nincs általános boldogság. Mindenki mástól lesz boldog.

2013. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy mindenki mástól boldog, de attól még létezik, szerencsére, nem csak egy szó. Vagy ha úgy vesszük minden csak egy szó! De ez szerintem nem reális..:)
2013. jún. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!