Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hülyéket is...

Tényleg ilyen hülyéket is felvesznek főiskolára?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam bukdácsolt egész 4 év alatt. Most agrárra akar jelelntkezni főiskolán. Az érettségije nemtudom milyen. Láttam egy táblázatot, hogy valamelyik agrárszakon 160 a ponthatár, ami 2 db hármas érettségit jelent. Ez megdöbbentő. Ha bukdácsolt négy év alatt el tud végezni egy fősulit? Nekem is van két négyes érettségim. Engem is felvehetnek? mit ér ez a szak?

2013. máj. 31. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

El fogja tudni végezni, ha AKARJA. :)


Én is közepes tanuló voltam, épp ezért nem is jelentkeztem semmilyen felsőoktatási intézménybe. Eltelt 5 év, közben dolgoztam, beiratkoztam főiskolára, elvégeztem (nem is rossz eredménnyel), és most van egy diplomám. Mindezt amúgy csak azért, mert nagyon AKARTAM! :)

2013. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, hát én is akarom xD
2013. máj. 31. 10:30
 3/4 cathilina ***** válasza:
Felvenni felveszik őket. Több diákra több állami támogatás jár ugyanis. Az meg már csak rajtuk múlik, hogy bent maradnak-e, a középiskolai tananyagnak úgysem sok köze van a főiskolaihoz.
2013. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, az agrár résznél nem hiszem, hogy van köze.
2013. máj. 31. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!