Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van a barátommal? Bővebben...

Mi van a barátommal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki az osztálytársam.Kb egy éve jóban lettünk,elkezdtünk járni,de egy hét után szakitott ,mert mást szertett.Legjobb barátok lettünk,de én nem tudtam barátként tekinteni rá majd egy év után bevallotta,hogy szeret ,és hogy járni akar velem.Igent mondtam és nagyon szerettük egymást,amit többször is bizonyitott,de ez csak két és fél hónapig tartott.Minen egyes nap csak egy érintésétől is összerándult a gyomrom,de egyik este elmondta,hogy tartsunk szünetet.A profilképét ,amin ketten voltunk megváltoztatta egy olyanra,amin egy lánnyal van.Azt mondta,hogy nem érez semmit a lány iránt,de ez az egész nagyon furcsa.Megkérlek segitsetek.

2013. máj. 31. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? ez nem árt tudni:)


"nagyon szerettük egymást, amit többször is bizonyított"

mivel bizonyított? az igazat megvallva 2 hónap háááát...

na előbb válaszolj, hány évesek vagytok:)

2013. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14
2013. máj. 31. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

erre tippeltem volna:D

és mivel bizonyított?

2013. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azzal,hogy mingig mellettem akart lenni,két nap után már hiányoztam neki,és ha nem tudtam kimenni vele,akkor egy kissé kiakadt.Mondta,hogy gyönyörű vagyok és ha valamelyik lány barátnőjével találkozott akkor mindig elmondta,hogy tudjak róla.A kezemre ráirta,hogy szeret.És még sorolhatnám.
2013. máj. 31. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

háát ezek szép dolgok:)

de azt kell hogy mondjam, nem sokat bizonyít.. azt mindenképpen, hogy jól érzi magát Veled

de!

a médiából is az folyik, meg mindenhonnan az az ideál jön, hogy a szerelmes férfi lehozza a csillagokat az égről, a világ végére is elmegy a nőért stb... csak éppen a nagy szerelem hevében 2 hónapot nem tud eltölteni a nő mellett... ez azt bizonyítja, hogy szeret Veled lenni, de Téged nem szeret... ő azt szereti, ha szeretik, és igazából nagyon nem zavarja, ha időközben változik a szeretet forrása..


ne várj a sráctól semmit.. lehet, hogy visszajön, de a magam részéről valószínűbbnek tartom, hogy csak akkor, ha másnál kosarat kap... de ha tudomást szerzel arról, hogy másnál bepróbálkozott, akkor azt ajánlom semmilyen körülmények között ne fogadd vissza, mert ez azt jelenti, hogy tartalékos vagy... "ha nincs ló, jó lesz a szamár is"


a facebookot meg szard le, csak az emberiség elméjét mérgezi!

2013. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre nem is gondoltam volna.
2013. máj. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!