Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek híres?

Hogy lehetek híres?

Figyelt kérdés
nemolyan hogy egy celeb így zeneiparban stb,hanem mondjuk tumblr.on a blogom?:)

2013. máj. 31. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés.

Hát szerintem oszd meg Facebook-on, releváns fórumokon, ajánld be linkgyűjteményekbe (lap.hu), szórólapozz.

Egyébként a lényeg az,hogy olyan legyen a tumblröd,hogy mások tetszését is elnyerje.Sokszor,ami saját magunknak maga az álom,másoknak valami lepurcant,ócska csilli-villi oldal.

2013. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én azt szoktam hogy sok mindenkit bekövetek és a nagy része vissza követ :D
2013. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az előző tanács elég érdekes.. valószínűleg az enyémek használhatóbbak lesznek.


- találj ki egy jó url-t, ne legyen hosszú, ne legyen tele kötőjelekkel blabla könnyen megjegyezhető

- válassz ki egy stílust, ami gondolom nálad a hipster lehet. (stílus még pl. black and white, organic, rosy, bubblegum, fashion blabla)

- biztos van olyan blog, amit te követsz. nekik írj bátran, hogy 'check out mine blog?' (oké valószínűleg követsz idegennyelvű blogokat..) vagy nem tudom, DE előtte mindig nézd meg a faq-jukat (ha van), amibe leírják, hogy hogy viszonyulnak az efféle kérdésekhez.

- használhatsz tumblrplug.com-ot, az is hasznos.

- légy kedves a követőiddel, éreztesd, hogy ott vagy nekik. pl. csinálj olyat, hogy bármit kérdezhetnek, vagy promokat is elkezdhetsz, bár szerintem ahhoz legalább 800 követődnek kell meglennie.


elég türelem igényes, de megéri. :)

2013. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Oszd meg twitteren,facebookon,bárhol.Kövess be sok mindenkit azokból nehány biztos visszakövet.Rakj fel képeket hogy sokan rebloggolják.De fontos hogy jó legyen a téma,zene és a képek a blogodon.Minèl jobb annál több követőd lesz.
2014. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!