Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tenyérnyi horogkeresztes sast...

Tenyérnyi horogkeresztes sast tetováltattam a mellkasomra miután feloldották az önkényuralmi jelképek tilalmá? Tovább

Figyelt kérdés
Feloldották vagy nem ? Ma voltam orvosnál a doki tök rendes volt stb de miután levettem az atlétát meglátta a tetkót utánna teljesen flegma szemét lett. Miért ?
2013. máj. 31. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
A horogkeresztre a feloldás nem vonatkozott, csak a vörös csillagra! Amúgy tetkókra soha nem vonatkozott a tiltás. A doki nyilván nem bírja a fajtád.
2013. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy valamit nem tiltanak, még utálhatják mások, nem tiltják a zoknit szandállal sem, pedig mindenki gyűlöli.
2013. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam már strandon is ezzel a tetkóval de ott nem nagyon reagáltak erre, most már bánom mert igy sokan belémköthetnek meg sok gondot fog még okozni
2013. máj. 31. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Tudod az a baj, hogy volt egy háború, amelyben néhányan meghaltak. Bizonyára nem hallottál még erről, s ezért díszíted magad olyan szimbólummal, amely az emberiség egyik sötét időszakát idézi. Tudod, nincs ma Magyarországon olyan család, amelyik ne lenne így vagy úgy érintve a náci söpredék rémtettei által.
2013. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

"...meglátta a tetkót utánna teljesen flegma szemét lett. Miért ?"


Mert a kultúremberek mindig megvetik azt, aki kulturálatlan.

2013. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

„Nos maguknak is, fiúk, gondolom, van édesanyjuk mindnyájuknak…

…Nézzék csak, a germánok nem sokat teketóriáznak odaát a zsidókkal. Szappant főznek belőlük odaát…

…De én valahogy mégsem tudok megbarátkozni azzal a gondolattal, hogy az anyám egy darab szappanná olvadjon…

2013. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kezdjük ott hogy nem tudjàtok hogy mit tettek a nèmetek mit nem, legfeljebb a tankönyvekböl ami tele van hazugsàgokkal, igen mi magyarok èrintve voltunk a nàcizmussal mert MI is nàcik oldalàn àlltunk, nagyapàink ott haltak meg oroszok keze àltal. Ràadàsul a kommunizmus sem volt egy szàllal sem jobb. Ajànlanàm figyelmetekbe szìriai kutatòk feljegyzèseit a koncentràciòs tàborok törtèneteivel kapcsolatban, miszerint pl a gàzkamràk lètezèse is az utòkor mûve.
2013. jún. 1. 07:32
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező! Ez a beírásod a hatályos magyar törvények szerint bűncselekményt valósít meg.

Ezen felül, mint írtam, minden magyar család érintett, a te családod is. Nem, nem a törtélem könyvből tudjuk, mit tettek a németek, hanem apáinktól, anyáinktól, nagyszülőktől, ma már kevesebben személyes tapasztalatunkból.

A németekkel megbékéltek a szemben álló felek. De ha csak mind kitaláció, akkor miért van az, hogy minden jóérzésű német ma is szégyenkezve lesüti a szemét, ha azok az idők szóba kerülnek?

2013. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor büntetnek ha tagadod hogy nem volt koncentràciòs tàbor illetve holokauszt, èn nem ezt mondtam, hanem azt hogy az utòkor illetve a zsidòsàg befolyàsolta a törtènteket, a gàzkamràkrol azt olvastam hogy mind a mai napig nem lehet bizonyîtani hogy gàzzal öltek volna ott embereket mivel a ciklon b nyomot mintàt hagy a falban, ez nem mutathatò ki a tàborokban, a szemèlyes vèlemènyemet persze meg tartom magamnak.
2013. jún. 1. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!