Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólna hozzá anyukám, ha...

Mit szólna hozzá anyukám, ha meglátná, hogy mit tetováltattam magamra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány év múlva (2-3) szeretnék egy tetoválást a mellkasomra ezzel a szöveggel: "This is not, what it is only baby scars

i need your love like a boy needs his mother's side "

Ez egy dalszöveg részlet. Igazából azért szeretném, mert meg van a jelmentőssége, és egyrészt anyukámra is emlékeztet, igazából ebben 100%ban benne van anyukám.

Viszont a szüleim nagyon ellenzik a tetoválásokat.


Megcsináltassam? nagyon kiakadnának itthon? mint szülők, hogyan reagálnátok?


2013. febr. 24. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hány éves leszel akkor?
2013. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

mellkasra? ...

meg szöveget? ...

á... érleld még ezt a gondolatot... hátha találnál valamit, ami jobban kifejező...

feliratot inkább pólóra tetess, ne a testedre.. szerintem


leszedni úgysem tudják rólad, de ha ellenzik a tetoválást, akkor biztos kiakadnának...

2013. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
18-19. azért akarom a mellkasomra, mert ott látszódik. és azért akarok tetoválást, mert az nem kopik le, és mindig rajtam van.
2013. febr. 24. 22:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Of Mice&Men:))

A mellkasodat mindig látják, az egy elég necces terület, szöveget tetováltatni extrán megfontolandó dolog. (Apukám 40 fölött sem akar szöveget, mert azt a legkönnyebb megbánni...)

Szóval szerintem keress valami szimbolikusabbat, szerényebbet elsőre, de ha ragaszkodsz ehhez, akkor mondjuk a bordáidnál, a melled alatt is jól nézne ki.

15L

2013. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

:) köszönöm. Lehet hogy akkor ott lesz. De én mindenféle képpen azt szeretném, hogy látható legyen. Akkor lehet, hogy inkább egy olyat, amilyen Austinnak is van a kezén, az a szív és rajta, az hogy mom. :3


igazából szeretnék ezzel várni, mivel még csak kamasz vagyok és változok, és hormonok meg minden. De szerintem én mindig is szeretni fogom anyumat, akár mi is történik, és akarom, hogy ezt tudják is, és hogy mindig legyen ami emlékeztet rá.

2013. febr. 24. 22:05
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
ha még 2-3 év múlva is szeretnéd, akkor csak nyugodtan! de 99%,h. semmit nem fog már ez akkor jelenti!
2013. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazad van. Általában addig érdekesek a dolgok, amíg meg nem kapjuk őket. De azért kicsit kevesebb, mint 99% szerintem. :) Nem minden ember ilyen.
2013. febr. 24. 22:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetováltasd a válladra vagy hátadra...kevésbé fáj és jobban takarható ha olyan helyre mégy ahol nem illik mutogatni. Szép dolog, szerintem az anyukád biztos meglepődik először, de idővel megszokja ....az enyém is ellenezte, ma már neki is van a bokáján... :D
2013. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Lol, szerintem várj addig, amíg tudsz annyira angolul, hogy le tudd írni helyesen a részletet, mert pillanatnyilag gyalázod azt a szerencsétlen nyelvet. Utána gondolkozhatsz rajta, de arról majd később. Ha szülő lennék, és hibásan lenne rajtad, kiröhögnélek, ha meg rendesen megbeszélnénk, hogy szeretnéd, és elég érett vagy, hát legyen.
2013. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért hibás a szöveg?
2013. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!