Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam tovább az...

Hogyan folytassam tovább az életem? (lent)

Figyelt kérdés
Szereztem egy kiváló szakmát. Elektronikához kapcsolódik. Akartam volna menni egyetemre, de amit bejelöltem oda nem fognak most felvenni. Most eléggé elvagyok keseredve, hogy nem fogok tudni tovább menni. Most gondolkodok, hogy újra megpróbáljam az egyetemet de akkor már csak jövőre lesz belőle valami ha lesz valami. Addig el kéne menni dolgozni. Azzal még nem is lenne baj. De most mindenki azt hiszi, hogy menni fogok egyetemre. Aztán most tök égő lesz, hogy nem fognak felvenni. Nem tudom, hogy van e értelme talán ezt erőltetni. Hogyan csináljam tovább?

#munka #tanácsadás #szakma #élet #főiskola #hogyan folytassam az életem
2013. máj. 31. 23:02
 1/5 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy nem fognak felvenni? Még nem küldték ki a leveleket, hogy kiket vettek fel. Csak pozitìv legyél!! :)

19/L

2013. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam és nem elegendő a pontszámom.
2013. máj. 31. 23:12
 3/5 anonim válasza:

Hova jelentkeztél egyetemre, milyen szakra?

Akkor azt javaslom, hogy amit írtál halassz egy évet abban az egy évben keress a szakmádban munkát és így a kettőt összetudod kapcsolni mivel lesz pénzed a tandíjra vagy akármi másra. :)

19/L

2013. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mást nem tudok. El kellesz menni dolgozni. és gyűjteni egy kis pénzt. Egyébként mérnökire mentem volna.
2013. jún. 1. 14:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az egyik érettségis tárgyat elcsesztem. De sztem neki kezdek újra és javítózok. A nyelvizsgát is megpróbálom letenni, hogy még jobb legyen.
2013. jún. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!