Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miután abbahagytam a fogyókúrá...

Miután abbahagytam a fogyókúrát, hogy folytassam az életvitelem, ha tovább fogyni, vagy izmosodni nem szeretnék, de visszahízni sem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 22:41
 1/7 dieta ***** válasza:
Ne térj vissza a régi étrendre ,ami menyiséget illeti mivel ha valamilyen diétával fogytál célszerű vissza állni a változatos étrendre.Hetente rá állsz a mérlegre és ha tovább fogytál egyél kicsivel többet ha visszaszedtél valamicskét csökkents egy kicsit a napi kaja adagon.A mennyiség a nemkívánatos változás dkg*10 kcal.
2013. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg zöldségeket és húsokat eszel, hogy fogyj. Mit csinálsz a jövőben, hogy ne hízz vissza? Húsok és zöldségek? :)
2013. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez természetes,nem szeretnék majd visszatérni a rendszertelen meg egészségtelen étrendre. De a mozgással mi legyen? ha most fogyó alatt minden nap lenyomok egy órás norbi dvd-t meg jobb időben járok majd kocogni,vagy bicajozni,akkor ezekből mennyit "tartsak" meg? mert gondolom,ha a mozgást teljesen abbahagyom,az sem jó.. Heti 2-3 alkalom kocogás elegendő lesz a formában maradáshoz? mert az a helyzet ,hogy alapvetően nem vagyok sovány alkat..hízni sem nagyon szoktam,de sovány sem voltam még sosem..
2013. febr. 20. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
A mozgást semmiképp ne hagyd abba szerintem, heti 3 alkalom ideális a súlytartásra, és akkor már reggelenként néha, egy kis bűnözéstől sem hízol vissza, hangsúly a néhán!!!
2013. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Egyelőre még zajlik a fogyókúra,csak szerettem volna előre tudni,nehogy elszúrjam utána :D
2013. febr. 21. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor van időd.. később is kell mozogni. Gyógytornázni..

A hízás, visszahízás, fogyás azon múlik edzés mellett is, hogy miket eszel.

2013. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
amikor híztál annak a felét edd meg. és mozogni kell
2013. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!