Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvtelenség, nulla életkedv....

Kedvtelenség, nulla életkedv. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Ha a barátaimmal vagyok, akkor általában jól érzem magam, de ha csend van akkor egyből rossz kedvem lesz. egyedül úgy érzem legszívesebben eltűnnék a föld színéről. Először kitalált blogot kezdtem el írni, eddig feldobott, most semmi. Azelőtt imádtam énekelni, boldogabb lettem tőle, de aztán azt mondták, hogy szörnyű hangon van, ezért nem is énekeltem többet.. És hogyha visszahallgatom a hangomat.. egyet is értek velük.

Kitűztem magam elé egy életcélt, úgy 1 éve. De tudom, hogy úgysem fog sikerülni, egyszerűen lehetetlen. Csak itthon ülök egész nap, a zene max. hangerőn, és magamba roskadok... Kezdem úgy érezni, hogy a barátaim sem igaziak...

Mi a fenét kezdjek magammal? Hogyan legyek boldogabb? Nem bírom tovább ezt a kedvtelenséget... Az összes álmomat feladtam, már életcélom sincs...


2013. jún. 1. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, az életcélok pedig fontosak! Mind a munkát/jövőt ez határozza meg! (és még, megannyi más minden)


Szerintem érdemes lenne egy olyan partner/barát után nézned, aki ellensúlyozza a negatív érzéseidet! :)

2013. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiiii ***** válasza:
Mi volt az az életcél egy éve?
2013. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, eléggé lehetetlen (mondjuk még fiatal vagyok, álmodozom), de azt szerettem volna, hogy nagykoromban kiköltözzek Londonba, és összejöjjek egy énekessel, akiért nagyon rajongtam (még most is), és nem csak a kinézete, hanem a viselkedése (már amennyit látok belőle) miatt. De tudom, hogy ez teljesen lehetetlen.... Hiszen mért én lennék az egy a több mint 10 millióból? :/
2013. jún. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!