Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok kéregetni másoktól...

Szoktatok kéregetni másoktól ezt azt? Pl pénzt stb ugy hogy sajnaltatjatok magatokat hogy nincs mit enni stb? Közbe meg több dellátok van mint a sok ktsgnek

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 03:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kérni semmit. Adni szoktam, de csak annak aki megérdemli.
2013. jún. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem kértem semmit senkitől.
2013. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem szoktam, miért tenne ilyet valaki?
2013. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem kérek, de ne is adok....minden nap van aki kér, (BP-en élek) nem vagyok bunkó, de pénzt nem adok, volt, h ennivalóra kértek, azt adtam volna, de arra szájhúzás van...nekem nincs időm kitapasztalni, h ki az aki örülne az ételnek is, és nem pénzkeresési forrásnak tart..

Ismerősöm minden nap visz egy bácsinak főtt ételt...stb, pénzt sosem...évek óta jó barátok...a hajléktalan volt irodalom történelem tanár, könyvekkel van körbevéve..

2013. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akinek van pénze, az miért kérne bárkitől is? Kérni nem jó érzés, normális ember csak a végső esetben vetemedik ilyesmire, és feszeng, rosszul érzi magát, ha tartozik valakinek.

Nem hinném hogy bárki is a saját maga ellensége lenne, hogy ilyet tegyen, mikor nem életbevágó...

2013. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, mekkora kötsg-k, hogy adnak.
2013. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogyne...a tapasztalat beszélt belőlem, nem mindenki olyan önérzetes mint mi...


amúgy ez is úgy megy, mint sok más is. Kimegy a jónép kóódúúúni, aztán jön a z ember és lesápolja őket...Bp-en így megy. Nem lehet csak úgy akárhol kinn a koldus sem már.

Ételt szívesen adnék, de pénzt nem....



http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


internet is van...akkor annyira nem lehet rászoruló....


egy koldus amúgy sok esetben többet keres, mint egy minimálbérért dolgozó, de nem az övé lesz a pénz...

Ez van..


Hajnalban jártam dolgozni, 4:35kor voltam mindig a Keletinél busszal, akkor gyülekeztek a (z üres) babakocsis koldus nők, szinte futva, minden utcából jött ki 1-2, aztán a Garay utca felé mentek be...nagyon ijesztő...bánom, hogy sosem filmeztem le, de még lehet pótolom....

2013. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet csinálni.
2013. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!