Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítja nekem ezt...

Valaki lefordítja nekem ezt az angol dalszöveget magyarra?

Figyelt kérdés

No Reason


All of us believe that this is not up to you The fact of the matter is that it's up to me hey hey hey...


hey hey hey... Lets go! How can we fake this anymore (anymore) Turn our backs away and choose to just ignore (choose to just ignore) (Some Say)Some say it's ignorance It makes me feel some innocence It takes away a part of me But I won't let go


Tell me,why can't you see it's not the way When we all fall down it will be too late Why is there no reason we can't change Once we all fall down who will take the blame What will it take


If nothing could ever be this real (be this real) A life unsatisfied that I could never feel(I could never feel) (Some say)This futures not so bright Some can't make the sacrifice It's much more than just black and white And I won't follow


Tell me, why can't you see it's not the way When we all fall down it will be too late Why is there no reason we can't change Once we all fall down who will take the blame What will it take


Times like these I've come to see how Everything but time is running out


hey hey hey...


hey hey hey... All of us believe in what we need


2013. jún. 2. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

No Reason


Mindannyian úgy gondolják, hogy ez nem felel meg az Ön számára a tény, a kérdés az, hogy ez rajtam múlik hey hey hey ...


hey hey hey ... Gyerünk! Hogyan tudjuk ezt tovább színlelni (már) hátat el, és úgy dönt, hogy csak figyelmen kívül hagyja (úgy dönt, hogy csak figyelmen kívül hagyja) (egyesek szerint) Egyesek szerint ez a tudatlanság Úgy érzem magam valami ártatlanság Elveszi egy részem, de nem fogok elengedni


Mondd, miért nem látod, hogy ez nem így, amikor mindannyian esik le, akkor már túl késő lesz Miért nincs oka annak, hogy nem lehet megváltoztatni Miután minden esik le, aki megteszi a hibás mit tart


Ha semmi sem lehet az igazi (lehet ez a valós) Egy élet elégedetlen, hogy én soha nem érzem (én soha nem érzem) (Egyesek szerint) Ez a határidős nem olyan fényes Néhány nem tud áldozatot Ez sokkal több, mint fekete-fehér és nem fogom követni


Mondd, miért nem látod, hogy ez nem így, amikor mindannyian esik le, akkor már túl késő lesz Miért nincs oka annak, hogy nem lehet megváltoztatni Miután minden esik le, aki megteszi a hibás mit tart


Ilyen időkben jöttem, hogy milyen minden, de az idő fogy


hey hey hey ...


hey hey hey ... Mindannyian hiszünk, amire szükségünk van-google translate:)

2013. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!