Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet nulla forintból új...

Hogy lehet nulla forintból új életet kezdeni? Van erre módszer?

Figyelt kérdés
el akarok húzni ithonról, de nincs egy vasam se, szerintetek meg tudnám ezt valahogy oldani?
2009. okt. 7. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Sokan így lettek milliomosok, ezzel semmi gond. Először egy állás, egy albérlet, majd ötletelés és irány egy vállalkozás + bankba kölcsönért. Sok szerencsét!
2009. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
nem igazán....hova akarsz egyáltalán menni?Kell elég sok félretett pénz, hogy valaki egy másik országban elkezdjen egy új életet!persze ha ismerőshöz mész lakni, aki munkát is ad, akkor csak a repjegyet kell megvenni...
2009. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
kedves első válaszoló, te most melyik országról beszélsz ahol ezt meg lehet valósítani???
2009. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Én is ezen gondolkodom kedves kérdező! :S
2009. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
én a második vagyok, és komolyan érdekel, miről beszél az első....nekem kicsit más tapasztalataim vannak....
2009. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Pàrom egy hàtizsàkkal és pàr szàz forinttal vàgott neki franciànak! Stoppal kiment Strasbourgba és beàllt a légioba! :) Ennyi! :) Akinek van vér a pucàjàban, bàrmit megtehet!
2009. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
A légióba? Új élet volt a kérdés nem válogatott halál...
2009. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
kedves első!Légyszi tényleg írd már le bővebben mire gondoltál, melyik országról beszélsz!
2009. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudom, megoldást, de van egy ismerősöm, aki eladta mindenét, és egy notebokkal a kezében elindult világot látni. A noteboka segítségével tőzsdézik. Amikor jól megy neki akkor szállodákban lakik, amikor rosszul, akkor helyi befogadó családoknál, vagy az utcán.

Közben pedig járja a világot, kérget a helyiektől, és eljut olyan helyekre a világban, ahová én soha nem fogok.

2009. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Vàlogatott halàl? :D Ti minden pletykàt elhisztek a légiosokrol? Ha otthon ülsz is meghalsz ha, itt az idö, akkor?
2009. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!