Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok mindenféle zászlót...

Hol tudok mindenféle zászlót venni kb 30 x 45-ös méretben?

Figyelt kérdés

egy időben láttam ezeket egész olcsón military shopokban de már ott se, pedig volt aztán minden, és egész esztétikusan, műanyag tartórúddal, a fent leírt méretben (kb).


Valaki esetleg tudja, hol lehet netán webshopból rendelni ilyet vagy melyik cég gyárt ilyet?


kifejezetten zászlógyártó cégeket kérdeztem, de hát abszurd dolgokkal jöttek nekem, hogy ezer db alatt nem is fogadnak el megrendelést és stb, na de ez vicc, hát én ezt pár éve kb 500 Ft-os áron vettem, azaz valaki kell hogy gyártsa, bár mintha az rémlene h kínait mondott az eladó, na de attól még lehet forgalomban most is valahol.


akinek van bármi infója, megköszönném !!!



2013. jún. 3. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mélyedtem el benn, de itt egy: [link]
2013. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Itt sokfélét találsz, de hívd őket telefonon: [link]
2013. jún. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, átnéztem de itt sincs :(


nekem konkrétan olasz zászló kellene, de nem hiszem el h ez ekkora probléma legyen. mint említettem, régebben military shopok árultak vagy 100 nemzet zászlóját, de már azok is eltűntek.


komolyan, lassan én fogok csinálni egyet, ha ekkora képtelenség az egész :( az ész megáll tényleg ....


vagy még esetleg olasz webshopban érdemes körbe nézni sztem, csak ott meg a szállítás miatt lesz baromi drága. mindenesetre ha ilyet tud valaki, szívesen veszem !!!! (olaszt !!)

kösz!

2013. jún. 4. 12:16
 4/5 anonim válasza:
Ezen a linken találod: [link]
2013. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

ez már nagyon közelít! max ráhímeztetem ami még kell ...

2013. jún. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!