Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízható a beszamolok.com weboldal? Volt már akinek rendszeresen visszaküldték a beszámolóját? (mindenféle alaptalan indokkal. )

Figyelt kérdés
Elég gyanús,hogy nem engednek (alig engednek) rossz beszámolót kirakni. Többet is írtam, és rendre visszadobják. Számomra kezd megbízhatatlan lenni, ha csak a jó beszámolókat jelenítik meg...

2013. jún. 3. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen a rossz beszámolókat többnyire csak akkor adják ki,ha a hölgyről sorozatosan mások is rosszakat írnak.Egy-egy betévedt kósza rosszat nem szoktak kiadni,illetve,ha a hölgy még új várnak az ilyenek kiadásával,aszerint,hogy mások mit írnak.

Ugyanígy volt pl a Tina nevű bombanővel elég sokáig jött a rengeteg rossz beszámoló,mire eljutottak oda,hogy "napvilágra" hozzák a dolgot.

2013. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, de ez nem fair dolog. Mert gondolom a pozitívakat egyből kiadják.

Hát most derült ki hogy mekkora becsapás az az oldal:

Szószerint kitiltottak (rágalmazó rangot kaptam:D). Mivel nem hagytam annyiban a dolgot,hogy nem rakják ki a beszámolómat. Hazugnak neveznek, és olyanokat állítanak (az adminok), hogy hirdető nevével léptem be, ezért kompromittálódott a nevem. Persze ez hazugság, de azért rákérdeztem hogy: mi okból teszik mindezt? a szabályzatban nem szerepel az hogy több regisztráció esetén tiltják a beszámoló beküldést. Fél órája néztem meg, akkor még nem volt ott, most meg beleírták :D és arra hivatkoznak...Ez az oldal egy nagy vicc. És engem neveznek hazugnak, csak mert próbálok kiállni az igazam mellett.

2013. jún. 8. 23:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy új gépet,akiket kitiltanak és nagyon irogatni akarnak új gépről csinálják.


Valami amcsi csúcstechnológiájuk van ,ezért bármit cserélsz a gépen felismeri a rendszerük,hogy ugyanaz a gép.

2013. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az, hogy nem szabad több felhasználónévvel írogatni, szerintem ennél régebbi szabály, mert pár éve egy ismerősömet is ezzel vádolták.
2013. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat. De lehet már nem is akarok ott írogatni többet:) számomra már nem mérvadó az az oldal.


Abba pedig simán bele lehet kötni, hogy nem engednek több névvel regisztrálni. (elfelejtetted hogy már fent vagy, nem férsz hozzá az email címedhez,mert ahhoz felejtetted el a jelszót,stb.)


De visszatérve az eredeti kérdéshez: rossz beszámolót akkor is nehezebb beküldeni mint jót. Ennyi. És szerintem ez óriási nagy pofátlanság..

2013. jún. 10. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor hadd szóljak hozzá a másik oldalról, kérlek. Jön egy vendég. Egy ordas nagy bunkó, akivel csinálhat az ember bármit, nem fog tetszeni neki. Mindig beleköt valamibe, mondvacsinált okokkal. Csak mert ilyen a természete, vagy neki ez a szórakozás, fene tudja. Megsértődik, hazamegy, és ír egy rossz beszámolót tele hazugságokkal... Nekem meg annyi a munkámnak, egyetlen ember rosszindulata miatt! Hiába van mellette 5 pozitív beszámoló, az nem fog senkit érdekelni egy rossz mellett. Ráadásul nincs is igazad, mert számtalan példát láttam a leírt esetre, mikor korrekt lányok rossz beszámolót kaptak, és igen, kikerültek. Sőt, le sem vették. A lány megvédte az igazát kommentben, de továbbra is ott maradt a huszonakárhány jó beszámoló mellett... A hiba az ön gépében van ;)
2013. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, a beszámolók minimum fele kamu. Vagy a lányok , vagy a menedzserük írja róluk, különböző gépekről, vagy a konkurencia a rossz besziket, vagy a kedves vendég bosszúból, mert nem kapott engedményt.
2014. ápr. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hose1970 válasza:
Ha nyilvános helyről, vagy céges gépről beszámolózik az ember, akkor szinte tuti hogy nem fogják elfogadni a beszámolóját. Komoly gondjaim voltak az első beszimmel kapcsolatban. Igaz munkahelyi hálózat volt, 100 gép, négy becenév amikről akkor hallottam először. Mióta csak otthonról, szigorúan munkaidő után, nincs ilyen problémám.
2014. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!