Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Matekbol 2,2re allok, tehat a...

Matekbol 2,2re allok, tehat a 2esem meg van. De valamiert a matek tanar azt mondta hogy megfog buktatni. De meg mondtam neki hogy a 2esem meg van de akkor is. Az ugy meg oke lenne ha 1,9. Tudnek valamit tenni ellene? Vagy joga van igy is megbuktatni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát 4 jegyből az 1.7 nem olyan durva, mint 8ból az 1.9, ezt elmondanám:D

és végülis ha úgy gondolod nincsen veszíteni valód, akkor menj és hőbörögj az igazgatónál, de én személy szerint megjegyezném, hogy amennyire én látom, neked lövésed sincs a matekról.. esélyes, hogy utál, de amilyen stílusban ezt előadtad, nem feltétlen lepődnék meg...

am a helyesírásod sem az igazi:D


egy kis alázattal és heti 1 óra odafigyeléssel meg lehet csinálni a matek 3ast.. azért ez nem olyan brutális...


de mint említettem, végül nincs vesztenivalód, szólj a dirinek, de ezután ne várd, hogy a tanár valaha is szépen szóljon hozzád:D

2013. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Vesziteni valom nincs!:) Nem flegma stilusban adom elo! A matekot sosem szerettem....nekem boven eleg belolle a kettes! Rendesen nekem is 2felevben 4db jegyem van...tehat 2,20ra alltam. de mit mondtam azta a dolgozatot amit mar 1x megirtam meg iratta velem 4x! es ez miatt lett 8jegyem...es ezert romlott le ennyire az atlagom!:S eddig se vartam tolle hogy kedves legyen! csak a 30diakbol ne 1-el kivetelezzen! Es hat azert proba szerencse az igazgatonal! hozza teszem normalisan beszelek a tanarokkal, mert hat 'kedvesnek' kell lenni!:)
2013. jún. 11. 00:00
 13/14 anonim ***** válasza:

akkor sok sikert:D

ha négyszer íratta meg guyanazt, hogy a fenébe nem tudtál összeszedni valamit, ami görbül?:D (és nem a kanyar-ó t:D)

2013. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Meg evelejen iratta meg azt a dolgozatot...! mar nem emlekeztemra!:// es pont az az egy amit 1esre irtam a tobbi temat volt mikor 4esre, 3asra megirtam..! csak hat...pont azt iratta meg amelyiket nem tudtam! Es igy ez lett belolle...de azert megprobalok valamit tenni!:) es koszi...:DD
2013. jún. 11. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!