Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lány vagyok)

Mit tegyek? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

előző hét szerdai napján úgy gondoltam hogy ask.fm-en csinálok egy állprofilt (viccnek szántam) és kiteszek kamu dolgokat is... aztán az osztálytársam képét megszerkesztettem hogy még csúnyább legyen rajta mivel alapból k..va ronda. azért is akartam ez az állprofilt és ezzel írni neki mert annyira idegesítő, mert követ és hallgatózik aztán megpletykálja a barátnőjével, lefényképezi haveromat az ő "tudta" nélkül... stb... és elküldtem neki a megszerkesztett kép linkjét és visszaválaszolt olyat hogy ez sérti a jogait és hogy feljelenthet érte... akkora nagy pofája van ask-on. :@ aztán másnap elmegy az osztályfőnökhöz hogy valaki sértegeti a neten, csinált róla egy szerkesztett képet...

Aznap megkérdeztem tőle hogy mi a baja, mi történt?... elmesélte... aztán elkezdett bámulni engem egész nap... aznap tesi óra előtt épp mikor még nem mentem be az öltözőbe akkor azt beszélte a barátnőjével hogy: "Biztos ____ volt".... aztán megkérdezem tőle hogy : "Baj hogy megkérdeztem mi bajod?" - "hát eddig sose kérdezted meg tőlem" meg a haveromat akit fotózni szokott, ráír fb-n hogy mindent tud azért is mert egyik nap mikor mögöttünk jött és nem ettük észre akkor hallgatózozz és mindent hallott mikor erről az ask-ről beszéltünk... Következő héten (mai nap) megint ment az osztályfőnökhöz panaszkodni és szerintem említette neki hogy én voltam az.... valahogy nagyon sejtette... Még aznap bejött az ofő és elmondta hogy valaki az osztályból csinált egy profilt és jogokat sértett vele... Aki volt az menjen oda hozzá elmondani a sztorit persze következményekkel jár..

Nem mentem oda mert nem csak én voltam ebbe benne hanem még 1 lány aki arra buzdított hogy küldjem el neki a képet... hát elküldtem....

Azt mondta az ofő hogy ha nem megy oda senki hogy ő volt akkor kikeresteti hogy ki volt az.... IP cím gondolom... beléptem én aztán ki... néhány óra múlva a másik csaj lépett be és majd valamikor ki... Akkor az ő IP címe is benne van? Másnap én a telefonomról letiltottam a profilt nem találja már meg senki... A telefonomnap van IP-je vagy valami amiről tudhatják hogy én voltam az? SEGÍTSETEK!



#baj #viccnek szántam
2013. jún. 3. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha mindehhez volt eszed, és még jót is röhögtél akkor a következményeit is vállald. Ennyi.
2013. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, előbb-utóbb ki fog derülni. Szerintem jobb, ha te mondod meg, minthogy kiderül és sunnyogtál. Bár hozzáteszem, nem irigyellek.. Viszont vállalnod kell a tetteid következményeit. Legalább tanulsz az esetből és legközelebb nem csinálsz ostobaságot.
2013. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értelek titeket, legelsőnek egyből erre gondoltam ... De az a baj hogy sok ilyesmi dolgot csináltam már régebben.. és hát ami utána volr ... De amúgy mi van az IP címmel. Szövegbe leírtam... arra is kéne válasz
2013. jún. 3. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg az ask.fm szabályzatában benne van(hallottam róla) hogy felelősséget a képekért az ask nem vállal szóval ha megtalálnak akkor az csak is a te és a többiek bűne. Ha névtelenül kérdeztél az IP címedet nem tudják kinyomozni, ha letiltottad a profilt max belső ember tudja csak ki vagy.
2013. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!