Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is van, aki jobb híján a...

Más is van, aki jobb híján a szájába dugja a kezét, ha nagyon fáznak/hidegek az ujjai?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:

? Most a szád nagy vagy a kezed kicsi? És mi lesz azzal a kezeddel, ami már végképp nem fér bele?


Egyébnként nem. Max. zsebre teszem.

2013. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de sokszor az nem elég... :S Annyira hidegek az ujjaim, hogy nem tudom hová tenni, hát bedugtam a számba... Ott legalább jó meleg van, csak az a baj, hogy annyira hidegek az ujjaim, hogy a szám is hamar kihűl... oO Nem kicsi a szám, de azért nem fér be az egész kézfejem...
2013. jún. 4. 00:13
 3/10 A kérdező kommentje:
ja, felváltva teszem, hol a jobb, hol a bal, közben várok picit, míg újra felmelegszik :)
2013. jún. 4. 00:14
 4/10 anonim ***** válasza:
pont most eszem a kezem de csak mert unatkozok :D
2013. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4-es, hogy fogsz írni.. ez a búcsúleveled?
2013. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget régen hallottam, a zsebed mire van?
2013. jún. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor rakd a hónaljad alá :)
2013. jún. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A zsebeim nem melegek, sokszor nincs is zsebem, és tapasztalatom szeirnt eddig a számban volt a legmelegebb :'D
2013. jún. 4. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha rendesen felöltözöl,akkor egy egészséges fiatalnak nem fázhat a keze,mert normális a keringési rendszere.
2013. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Valószínűleg nem vagyok egészséges fiatal, mert olyan szinten hidegek mindig a végtagjaim, hogy sokszor már nem is érzem az ujjaimat. (Meg zsibbadnak)
2013. jún. 4. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!