Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már innen? Mi...

Valaki rendelt már innen? Mi a véleményetek, megbízható? Én telefont szeretnék. Azolcsosag.hu/

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős vett már innen telefont. Aztán 2 hónap alatt 3x vitte "szoftverfrissítésre". Többek közt a beleírt telefonszámot (nem mindet, csak néhányat) elfelejtette. Aztán egyszercsak megjelent 3-4x ugyanaz, mert többször beleírta. Azóta se minden működik neki jól rajta, csak megunta visszahordozni. Ha jól tűröd a kínai gagyikat, akkor hajrá.
2013. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármennyire is csábító, én sose rendelnék innét! Nagy tudású telefonok a normál érték kb. feléért - ez tuti átverés pl. klóntelefonok, amik márka nélküliek, iPhone, Samsung, Sony stb. utánzatok! Kínai tömeggyártmányok, amik biztos rendszeresen akadnak, befagynak... ÁÁ! Nem éri meg szerintem! Nem véletlen a mondás: "olcsó húsnak híg a leve"
2013. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Érdekeesség válasza:

Ne vásárolj tőlük!

Adócsalók!

Nem adnak számlát!

Az igértel ellentétben nincs termék support!

Ezek után 100% hogy az igért garancia sincs.

Vedd emg direktben a kínaitól, olcsóbb, és ugyan ott vagy.

2015. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!