Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a gyanúm hogy valaki...

Az a gyanúm hogy valaki megtartja a postán érkező csomagjaim, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rendeltem pár dolgot Amerikából, táskát, plüsjátékot, pólót, az első 3 csomag rendre megérkezett, kicsit több mint 3 hetes úttal, de a következőre 7. hete várok, a többire 5. hete...

Sajnos az átvételkor még egy aláírást se kérnek, így tulajdonképp bárki átveheti, ez egy kicsit zavart, de végül is kézhez kaptam még a 80 dolláros rendelést is, ám most a további (szerencsére csak az olcsóbb) rendelések, megálltak, semmi nem jön...

Hogy lehet ennek utánanézni?


2013. jún. 6. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg azt le tudják ellenőrizni a feladói oldalon, hogy az "óceánig" az US post elvitte-e, mármint kikerült-e az USA-ból.

Nekem volt hogy 80USD csomag 2 hónap múlva jött. Pár éve volt kb. 4.

2013. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ÉRtem...csak azért aggódom, mert egy helyről jönnek....az elsőnek visszakaptam az árát...

az eddigiek elindultak holywood-ból Párizsba megérkezve indultak Budapestre, és 3 és fél hét alatt itt volt, a kiscsomag (póló) és a nagy is (táska plusz egyéb kis apróságok)úgyhogy elég gyanús hogy hirtelen nem érkeznek meg. :(

2013. jún. 6. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!