Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párom volt koléganője írogat...

Párom volt koléganője írogat hogy pereli és hogy megtartja a gyerekét közbe nincs is. Hogyan lehetne lerázni egy elmebeteget?

Figyelt kérdés
A freemail-címeibe is bemászott és nem tudunk hozzáférni. És nekem írogat hogy szeretkeztek ilyen jó volt ... stb. Nem tudjuk törölni magunkat az internetről és még az msn-ből sem.
2008. szept. 17. 17:19
 1/5 anonim válasza:

Döntsd el, kinek hiszel!

Ha a párodnak, ne foglalkozzatok vele, egyszer úgyis megunja! Nem kell törölni magatokat, nehogy már nektek kelljen "bújkálni" egy H.P. miatt!

2008. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne menjetek fel a netre se az MSN-re hogy ne tudjon nektek irogatni.Csak azért csinálja hogy tönkretegye a kapcsolatotokat.
2008. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vissza lehet neki írni,hogy a párod nem akarja azt a gyereket,és mivel a gyerek megszületéséről az apának is van joga döntést hozni,ha megszüli egyedül kell felnevelnie.Mellesleg mivel tudja mindezt bizonyítani?

Azt nem tudom,hogyan kell letörölni magatokat az internetről,de ha bemászott az msn-be ,a freemail-be akár még fel is jelenthetitek.

2008. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm ! Én is gondolkodtam a feljelentésen. Ja Én mondtam neki hogy egyedül kell felnevelnie és hogy nem a párom az apja erre azt mondta van bíróság és van DNS . Párom csak ennyit mondott hogy válalja mert semmi köze hozzá.
2008. szept. 17. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak blöff,nem tudom mit szólna hozzá,ha tényleg kérnétek a dns-vizsgálatot.Meg a terhes papírjait.
2008. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!