Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki állandóan...

Van egy fiú aki állandóan azzal zaklat, hogy hadd költözzön hozzám mert megy az utcára?

Figyelt kérdés
25 éves a pasi nem dolgozott még életében,a szüleivel él,én 21 éves lány vagyok dolgozom,a fiú szerelmes belém,állandóan fáraszt hogy a szülei elköltöznek 2 hét múlva és jaj az utcára megy,és én nem fogadom be.. meg hogy hány xanaxot vett be ..van elég bajom,mit csináljak vele?

2013. jún. 7. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hajtsd el sürgősen a közeledből, és ne sajnáld meg, ha jót akarsz magadnak
2013. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen.. hallod nagyon fárasztó... hív telefonon és hülye facebookon le tiltottam minden de akkor a házamhoz jön,és fuu nagyon fárasztó hogy jaj akkor megyek az utcára..-.-
2013. jún. 7. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Mond meg neki ,hogy ne zaklasson ilyen dolgokkal. Nem vagy köteles befogadni attól ,hogy ő szerelmes beléd.

De ez a te dolgod és döntésed ,csak arra számíts ha befogadod akkor majd te fogod eltartani.

2013. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen,de ő elkezdi de engem nem kel eltartani-.- nagyon fárasztó te..:S
2013. jún. 7. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
miért nem tud a szüleivel költözni ?
2013. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem mert a szülei utálják őt.. és valahogy le akarják rázni...amit nem csodálok..:)
2013. jún. 7. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szuper szülők lehetnek ,hogy megakarnak tőle szabadulni.

Inkább dolgozni küldték volna el.

2013. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!