Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Töri érettségin 22 pontot...

Töri érettségin 22 pontot szereztem! A töri tanár azt mondat egy erös kettesre kell felelnem a tuti kettesért. Egy fél oldal elég? Segitenek a tanárok?

Figyelt kérdés
az 16 %ot jelent mert 38%tól kettes!sokat kell rá készülnöm?2 hetem van.hiába tanulok mindig összezavarodom,nem ragad meg...
2013. jún. 8. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fél oldal nem elég,főleg ha nem lényeges dolgokat írsz le,amúgy szerintem tanár függő
2013. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy nem elég...eléggé félek.estin csinálom.htha átrugdosnak ha látják,hogy tudok valamit..
2013. jún. 8. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:

akkor segítenek a tanárok, ha látják, hogy tudsz

ha nem tudsz, akkor is van aki megpróbálja, de úgy nehéz, hogy két ember közül csak az egyik tudja az anyagot, és a másiknak kéne elmondani:D

tanulj!

2013. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy tanulni kell,csak arra lettem volna kicáncsi,hogy 16%ot vagy egy erös kettest nehéz e összeszedni?
2013. jún. 8. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
indulj ki abból hogy ez mennyire volt neked nehéz
2013. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát semmit nem tanultam az irásbelire! :/ ez látszik is hisz 22 pontos lett.nem szeretem a törit,olyan magolos összezavarodok...nem is tudom a dolgokat mihez kötni....
2013. jún. 8. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:
pedig általában logikusak:)
2013. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most nem azért de az atlaszból az írásbeli nagy része kiírható, meg szóbelin is.
2013. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
töriböl náci németországból vagy kádárkorszakból mit nézel ki az atlaszból?
2013. jún. 9. 15:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Tartalomjegyzékből keresel hozzá való térképet és leolvasol adatokat, következtetéseket vonsz le belőle. Hátul a kronológiában is keresel megfelelő évszámokat, le van írva mi volt akkor. Források használata és értékelése 12 pont, tájékozódás térben és időben 6 pont. Szaknyelv használata (fogalmak) 6 pont.

Mindig beszélj, a tanár a semmit nem fogja tudni pontozni.

Minden tételből emelj ki 10 lényeges mondatot, azokat tanuld meg, próbáld végiggondolni mi miből következik. Sokkal egyszerűbb ha logikusan végiggondolod.

2013. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!