Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok már a Negyedik...

Láttátok már a Negyedik típusú találkozások című filmet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Ezt a filmet nagyon megszeretném nézni, de azt írták,hogy nagyon ijesztő ezért félek megnézni. Szerintetek? Meséltek részleteket?:)
2013. jún. 9. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kétszer is láttam és tényleg ijesztő. A sikere abban rejlik, hogy elhiteti a nézőkkel azt, hogy ez egy teljesen igaz történet, amit még máig sem fejtettek meg. Szerintem ez egy jól sikerül kamu film, mint annak idején a Blair Witch (Ideglelés) című film. Arról is azt hitték évekig, hogy igaz. Aztán kiderült, hogy ügyesen megjátszották az egészet. Ma már nagyon nehéz félelmet kelteni az emberekben, holmi horror filmekkel mert nagyon be vagyunk edzve. :D Ezért készülnek ilyen filmek is, hogy elhitessék velünk, hogy ez tényleg megtörtént.
2013. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!