Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a névválaszt...

Tudnátok segíteni a névválasztásban, mert kellene az egyik regényemhez?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy regényt írni, de nem tudom mi legyen a neve a szereplőknek. Már megvannak a nevek, de több van belőlük és nem tudok választani. 4 barátról lesz szó, 15-16 évesekről.

Lány: Szeret olvasni és a legtöbb idejét a könyvtárban tölti. Kitűnő tanuló. Kicsit fiús és szeret sportolni.

Neki szánt nevek: Avery, Blythe, Brooke, Cary, Cortney, Darcy, Gwen, Hedy, Linsey, Peggie, Shelby, Willow

Fiú(1): Kicsit olyan Sherlock Holmes-os a személyisége. Szereti a krimiket és a rejtélyeket. Csendes, komoly és groteszk a humora.

Neki szánt nevek: Aaron, Alex, Mike, Wendell

Fiú(2): Egy igazi falkavezér típus. Nem szeret tanulni, viszont sportolni annál inkább. Igazi szívtipró. Kicsit mogorva, de, ha jobban megismerik szerethető. Nagy bajkeverő.

Neki szánt nevek: Zane, Zack, JC, Cameron

Fiú(3): A csapat humoristája. Mindig van mit előhúznia a tarsolyából. Nem komoly egyáltalán. Nem valami edzett, alacsony, szeplős srác.

Neki szánt nevek: Chris, Damien, Jim, Robbie, Johnny, Tom

Hálás lennék, ha segítenétek. Ha nektek is van ötletetek és nem tetszik a srácnak vagy lánynak szánt név, leírhatjátok, mert szívesen fogadok tanácsokat. :)



2013. jún. 10. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Peggie

2. Wendell

3. Zack

4. Johnny


az én javaslatom pedig:


1. Beth

2. Wendell

3. Zack (ez nagyon el lett találva, ezen feltétlenül ne változtass sztem.)

4. Billy

2013. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Blythe

1.fiú: Wendell ( Damien szerintem neki illene!)

2.fiú: Zack

3.fiú: Chris, Jim

2013. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

lánynak: Shelby, Gwen

f1: Aaron

f2: Cameron

f3: Jim

2013. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lány: Brooke, Cary passzolnának szerintem - De am a Blythe nagyon különleges!!:)

Fiú1:Aaron

Fiú2:Zacknek el tudnék képzelni egy ilyet, a másik név, amin őhozzá nagyon gondolkodom, hogy el tudnám-e, a JC

Fiú3: Damien

2013. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4.vagyok, a lánynak még a Shelby-n nagyon gondolkodtam:):)
2013. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4.vagyok, átgondoltam:D:D Shelby sztem ne legyen:D:D:D
2013. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Peggie

2.Mike

3.Cameron

4.Chris

2013. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

A lány nevén nagyon sokat gondolkodtam, de végül a Peggie mellett döntöttem.

A Fiú (1) az Aaron nevet kapta.

Fiú (2), mivel szinte más nevet nem is kaptam hozzá Zack lett.

És fiú (3) nála nagy gondban voltam, de hosszas gondolkodás után Jim névre kereszteltem!

Köszönöm még egyszer a segítséget! És a nevek, amiket megszavaztatok még vagy magatoktól írtatok, azokat a mellékszereplők fogják megkapni, csak, hogy ne vesszenek kárba! :)

2013. jún. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!