Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy brazil...

Mi a különbség egy brazil állampolgár és pl. egy New York-i állampolgár között? A dél-amerikai állampolgár ugyanolyan amerikai állampolgár, mint a többi?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ez kb ugyan az, mint hogyvmi a kulonbseg a szomaliai allampolgar es a magyar allampolgar kozott? Eleg sokminden. A brazil allampolgar brazil. a new yorki pedig usa allampolgar. Attol meg, hogy az emberek tudataban az amerikai egyesult allamok a teljes kontinenst jelenti, ennek semmi koze sincs a valosaghoz, csupan foldrajzi analfabetizmusuknak koszonhetoen az amerika szocska bezavar nekik.
2013. jún. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dragasagom. Olyan, hogy New York-i allampolgar az nincs. Van New Yori polgar.
2013. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se "földrajzi analfabéta", se "Drágaság"! Köszönöm az "értelmes es értékes" hozzászólásokat..... Nem is értem mit vártam ettől az oldaltól.... Csak fikázni tud mindenki mindenkit, tipikus magyar mentalitás....
2013. jún. 13. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne sertodj meg, az emberek alapbol jok, csak amikor csunya helyesirasi hibakat latnak, akkor elpattan naluk egy hur... nalam is, amikor Magyarorszagot kis m-mel irjak...


Olvasd vissza ujra a kerdesedet, eszreveszed-e a logikai hibat?


Persze az elozoek mar lelottek a poent, de leirok egy peldat, hogy ertsd: Mi a kulonbseg egy japan allampolgar es egy Salgotarjan-i allampolgar kozott... ? Erted? Egy orszagot meg egy varost hasonlitasz ossze. (raadasul helyesen new york-i es salgotarjani)


Folytatva a gondolatmenetedet: A japan allampolgar ugyanolyan europai allampolgar mint a tobbi?....


Del-Amerika egy foldresz, ahol Brazilia talalhato.

Eszak-Amerika egy masik foldresz, ahol az USA talalhato. New York az USA egyik varosa, meghozza New York allamban.


Az en peldamat vizsgalva a valasz pedig, Japan egy orszag, Azsiaban.

Salgotarjan pedig egy varos Magyarorszagon, ami Europaban talalhato.


Ugye igy mar egesz mas a baba fekvese? Es ne sertodj meg, mert nem irtam semmi bantot!

2013. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!