Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet kicsit bután fog hangozn...

Lehet kicsit bután fog hangozni az egész történet. De hogyan közeledhetnék hozzá?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Egy kis kávézóban dolgozom. Nem nagyon vannak barátaim, igen visszahúzódó és szégyenlős vagyok.

Velem szokott dolgozni egy lány. Velem egyidős,gyönyörű, szőke, magas, vékony, és zabálják a pasik. Mindig ezer haverja csörtet be hozzá, és élmény nézni, mennyire jókedvű. Mindig odahív magukhoz ilyenkor, de sajnos beszélgetni sose tudunk. Néha rámmosolyog, olyankor úgy érzem, beszélgetni fogunk, de mindig közbe jön valami. Amikor meg ő szólít meg, tuti hogy 5 perc múlva vagy a haverjai, vagy vendég jön be.


El szeretném hívni nyáron a balatonra, egy két napra nyaralni. Hátha kicsit mellette feloldódnék, az se baj ha nem egyedül jön, csak tudjak vele beszélgetni, annyira szeretném ha jóba lennénk. Csak nem tudom, hogyan hozzam fel a témát. Alapból megszólítani sem merem, hát még elhívni a balatonra. Reménytelen eset vagyok. Esetleg valaki tudna segíteni?



2013. jún. 14. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Elso lépés: szólítsd meg..bármivel..egy alapból party arc, ezért ha mosolyogva válaszol, ne gondold, hogy már levetted a lábáról. Ja, és ne hívd le mindjárt a Balatonhoz.
2013. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kérd el a telefon számát és egyszer hívd fel és beszélj vele.
2015. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!