Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mennyire szoktátok alaposan...

Ti mennyire szoktátok alaposan tanulmányozni, vagy a történet során követni a fantasykhoz gyakran mellékelt térképet? Múltkor egy egész könyvet láttam, amely egy történethez volt kiegészítésként. Ti adnátok ilyemsire pénzt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint térképgyűjteményből könyvet? (Gyu?) Én nem adnék ilyenre pénzt, de én könyvet is ritkán tudok venni. Egy tisztességes térképes könyve meg minimum nagytáblás, keménytáblás kötésű, színes nyomású kiadvány, vagyis pár oldal is horribilis (plusz tuti van benne valami kihajtható óriásmelléklet).

Viszont azt kedvelem, ha egy nagyszabású "mászkálós" fantasy esetében - ha eredeti a világ - mellékelnek egy térképet, mert azért nem rossz, hogy ha eltévednék a nevek tengerében, utána tudok nézni, épp hol tartanak.

2012. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a GyU-ban nincs semmi kihajtható, meg amiket eddig én láttam. Én nem olvasok sok fantasyt, amit olvastam, ott nézegettem a térképet.


Az a külön könyv, amit említettem, nem GYU volt. Szöveges volt, nem csak képek, de csak a világról szólt, semmi sztori. Nem is tudom mi volt, épp ez lepett meg, hogy nem volt híres.


Köszi a válaszodat!

2012. júl. 1. 01:29
 3/4 Esme.avantgarde ***** válasza:
Véletlenül nem szerepjátékos könyvet szúrtál ki... mert azért a M.A.G.U.S. az más tészta, mint egy regény... :D
2012. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem a címére, egy ismerősöm volt velem, ő mondta, hogy regényhez van.
2012. júl. 7. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!