Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetalia nézők, ki a kedvenc...

Hetalia nézők, ki a kedvenc országotok? :D

Figyelt kérdés
Nekem sok van de a legjobban Németország ^^

2013. jún. 14. 16:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Paaaaaaaaaaaaaaaastaaaaaaaaaaaaaa :]
2013. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Úúú, nekem Norvégia meg Kanada! Meg Ausztria. :) Ès természetesen Magyarország. :D Ő túl jól lett megcsinálva ahhoz, hogy ne szeressem :)
2013. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
Olaszország vagy Poroszország esetleg még Anglia is és természetesen Magyarország.
2013. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Fuuuu...Én mindet nagyon szeretem mind olyan lököttek <3 De ha feltétlen választanom kéna akkor Magyarország természetesen meg az olasz tesók Italy és Romano :3
2013. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
Nekem Amerika, Litvánia és Magyarország :)
2013. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudok választani, hiszen mindegyiknek jó a karaktere. Meg a valóságban is tisztelem a többi országban élőket, pl. magyar ember létemre sosem utáltam a románokat vagy a szlovákokat.


Viszont Magyaro. karakterére annyira büszke vagyok, hogy csak na! :D Sokan azt állítják, hogy ő a legeltaláltabb szereplő. Oroszország is tetszik, hogy úgy kegyetlenkedik a Balti államokkal, hogy mindig mosolyog. Angliában meg az a jó, hogy mindig olyan vicces WTF fejeket tud vágni! xDDD

Aztán ott van Norvégia, aki talán a legrejtélyesebb szereplő. Fiú, de nőies külsővel rendelkezik. Idegesítőnek tartja Dániát, ennek ellenére a testvérének tekinti.

2013. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Kameko-san ***** válasza:
73%

Anglia, mert imádom a tsundare-kat.

Franciaország, mert nagyon bírom a perverz fejét.

Kína, mert... mert csak.

Oroszország, mert szeretem az ilyesztő, de igazából kedves személyiségét. (A mangában írták is, hogy "ilyesztő, de nem gonosz".)

Magyarország, mert büszke vagyok rá.

A két Olaszország, mert... PASTA~!!

2013. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Kameko-san ***** válasza:
Meg Kanada, mert szegényke olyan kis láthatatlan. :)
2013. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Dánia, mert olyan kis főnökösködő. :D
2013. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hát igen,Dánia,Oroszország,Kanada és Franciaország :) Dánia nekem túl vicces ahhoz hogy ne szeressem.Russia-san alap,Kanada pedig kawaii :) Franciaország bátyus is az első rész óta.Belgium?...:)
2013. júl. 10. 07:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!