Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz? A yorkie...

Szerintetek mi lesz? A yorkie terrier kutyusom épp tűzel és. (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Nos a kutyusom épp tüzel és pároztatva is volt màr (ma van a 12. napban) pároztatva a 10. és a 11. volt egy másik yorkieval, és ma megtörtént a baj, kb.5 percre nem figyeltünk és összeragadt a szomszéd kutyával.:/

Mi lesz? Keverék kutyus lesz szerintetek?



2013. jún. 14. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
gratulálok. igen keverék kutyák leszenk. a szomszéd kutya milyen fajta?mekkora kutya?
2013. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

B*ssza meg. :$

Nemááár... Most akkor csak úgy kidobtam annyi pénzt az ablakon??? :(

Az valami korcs,a fajtáját nem tudom. Kis növésű.:$

2013. jún. 15. 12:14
 3/7 anonim válasza:
Korcs? Ez most komoly? Valami KORCS? Miért nem keverék inkább!?A korcs az olyan megalázó! Amúgy meg a keverék kutya is kutya!Remélem azért nem altatjátok el mert nem lesz fajtatiszta!
2013. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz szegényekkel.. de azt tuti hogy nem altatjuk el!
2013. jún. 18. 16:21
 5/7 Dönci91 válasza:
ez pech...jobban is oda figyelhettél volna a kutyádra...ha a yorkival is össze ragadt lehet rá esély,hogy némelyik kölyök tőle lesz,mivel a kutyák több "apától" is hozhatnak világra kölyköket...csakhogy azt te nem fogod tudni megállapítani..így maximum csak elajándékozhatod őket,de szerintem keverék kutyusokat is ugyanúgy lehet imádni.ők nem tehetnek semmiről csak is kizárólag a te hibád...a korcs és a keverék sem ugyanazt jelenti... a keverék két fajtatiszta példány keveredése a korcs pedig az amikor egyik szülő fajtáját sem lehet megállapítani...de ez elég morbid kifejezés szegényekre...ők is csak kutyák,mint az összes többi!!!épp akkora érték az ő életük is...amint megszületnek a picik pont olyan édesek lesznek mint a többi kutya kölyök :D
2013. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dönci91 válasza:
szerencse,hogy a másik kutyus szintén kis növésű...örülj,hogy nem egy nagy kutya kuffantotta meg,abból elég nagy baja is lehetett volna :( máskor jobban figyelj rá!!
2013. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tiszta szánalmas vagy hogy a pénzre gondolsz..és ha már az a nagy gond, akkor azkot is eladhatod, max egy 4-5 ezerért, én vennék yorki keveréket, de max 5 ezerért. mert mégis csak "korcs"(ahogy te mondanád) és nem fajtiszta
2013. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!