Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok arról, hogy egy 18 éves nőnek 2 gyermeke van? / ismeretlen emberre gondolok /

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 16:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Most következik az esti mese folytatása, hogy privátban írogattak .
2013. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

Mielőtt nem olvastam a történeted arra gondoltam, hogy azt írom ez oké mert az éppenséggel lehetnének ikrek is. Na meg iskolakötelezettség is csak 16 éves korig van ráadásul néhány bunkó parlamenti tuskó is azt mondja, hogy a nők csak szüljenek 3-4 gyereket...


Mindegy én nem ítéllek el, sajnálom a történteket és örülök, hogy most boldog vagy, jó hogy még vannak olyan emberek akik ilyenek mint te, a nehézségeid ellenére is neveled az öcsédet is.

2013. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint, ha 13 éves lányok teherbe esnek szerelemtől az már nem lesz bűn? Azt állítod hogy már úgy néztél ki mint egy felnőtt amikor ez megtörtént, az lehet csak agyban nem nőttél fel.
2013. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

egyetlen negatív komment jött, erre te már teljesen kiakadsz és leírod az egész életed...mintha már vártad volna azt a kommentet. Szerintem nem nekünk tartozol magyarázattal, csak már ki kellett adnod magadból (önsajnáltatás?)

..ha ettől boldog vagy


A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.

# 10/13 tegnapelőtt 19:10 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?



HA VÉGIG OLVÁSNÁD LÁTNÁD, HOGY MIÉRT TETTEM FEL EZT A KÉRDÉST!! A LEGELSŐ KOMMENTEMET OLVASD .... !! MIÉRT LENNE OKOM MAGAM SAJTÁLTATNI .? MINDEN EMBER MAGÁBÓL INDUL KI! :)

2013. jún. 17. 14:19
 15/22 A kérdező kommentje:
VALÓBAN ESTI MESE ? :) NEM 13 ... :) DE LÁTOM A FIGYELEM SOKAK SZÁMÁRA NEHÉZSÉGET JELENT!
2013. jún. 17. 14:21
 16/22 A kérdező kommentje:
NEM AZ IRTAM, HOGY ÚGY NÉZTEM KI! HANEM HOGY OLYAN VOLTAM! ÉS NEM AZT MONDTAM , HOGY KÜLSŐLEG! :) ÉPPEN FORDITVA ... KORÁN ÉRŐ TÍPUS VOLTAM ... FIGYELJ ÉS OLVASS!
2013. jún. 17. 14:22
 17/22 A kérdező kommentje:
12ES! KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :)
2013. jún. 17. 14:22
 18/22 anonim ***** válasza:
63%

12-es vagyok

Nagyon szívesen, nekem szimpatikus vagy, ne foglalkozz a negatív kommentekkel, úgy gondolom, hogy ha a középkorban élnénk (nem kérek azokból a kommentekből, hogy már nem a középkorban élünk), akkor már idős is lennél 15 évesen az első szülésre. Ez, hogy tanuljunk, és dolgozzunk, nagyszerű dolog, de csak a fejlett társadalom evolúciós és biológia szempontból elkorcsosult szokása ez a karriert akarok, ezért majd szülök negyven évesen dolog.

Mondhatnánk, hogy mára ugye az emberek átlagos élettartama hosszabb de egy nő sajnos akkor is a 12-35 éves időszakában a legérettebb, később és ez köztudott, már egyre veszélyesebb szülni.

És a negatív kommenteket is a legtöbben ennek a mai társadalomnak az "erkölcsös" tagjai írják, vagy/és férfiak, akiket ugye ez nem érint, mert fejlett társadalmunkban a kilencven éves papa is nemzőképes ha van kéznél pár kék bogyó...


Ismétlem önmagamat, szerintem ezzel semmi probléma nincs, modern társadalom ide, vagy oda. Ha a gyermekek szerető családban tudnak felnőni nincs akadálya. Csak ismét ebben a modern társadalomban egyre kevesebb (kinek nem inge ne vegye magára) a felelősségteljes férfi/vagy ha a 16 éves korosztályról van szó: fiú, aki jó apa tudna lenni és nem hagyja ott a nőt/ lányt miután jól megdugta.


Remélem nagyon boldog életetek lesz továbbra is :)

2013. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled! :) mégegyszer köszönöm ! :) Nagyon szép és boldog életet kívánok neked!
2013. jún. 21. 20:18
 20/22 anonim ***** válasza:

még mindig a 12-es :) Mégegyszer nincs mit és köszi neked is.

Ha van kedved beszélni, akkor írj privátot és írok egy e-mail címet :)

2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!