Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok arról, hogy egy 18 éves nőnek 2 gyermeke van? / ismeretlen emberre gondolok /

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 16:27
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
hogy korán kezdi a családalapítást
2013. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Egy K-val kezdődő foglalkozású nő.
2013. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Sejtettem , hogy negatív kommentek lesznek ! Nos , akkor mesélek : 19 éves vagyok ,van egy 3 éves kisfiam és egy 4 hónapos kislányom. Elmesélem az életemből egy-két dolgot. 9 évesen megerőszakoltak , semmire nem emlékszem csak egy sötét helyre és egy fekete arcra. Anyám egész életében alkoholista volt , nem volt gyerekkorom, 7 évesen én vezettem otthon a háztartást, mostam, mosogattam , takaritottam , az öcsémet rendeztem ... Anyának annyi dolga volt , hogy főzzön. Ezt is ritkán tette! 14 évesen találkoztam a gyerekeim apjával , igazán nagy szerelemnek indult ... mikor elmondtam neki, hogy megerőszakoltak, furcsán nézett ... nem szólt egy szót, majd később közölte, hogy nem számít! 15 évesen teherbeestem a kisfiammal . elköltöztem otthonról , az öcsémet nem engedte anyám , de minden hétvégén nálunk volt, hétköznap koleszban . tehát 15 éves korom óta külön háztartásban élek, mikor betöltöttem a 18-at magamhoz vettem az öcsémet, már terhes voltam a kislányommal . Rengetegen elitélik az ilyen embereket mint én ! De miért ? csak mert fiatalak vagyunk ... ? Én érettnek érzem magam az anyaságra. Rendben tisztaságban nevelem a gyerekeimet, és már az öcsémet is aki most 13 éves! Tehát gyakorlatilag 3 gyereket nevelünk a párommal! És azok az emberek akik igy itélnek , felelőtlennek mondanak minket. Pedig nem . Jelenleg közvélemény kutatóként dolgozom az interneten! És rossz látni, hogy az emberek úgy vélekednek másokrol hogy nem is ismerik őket! Szánalmas ez a világ! És nem a hozzám hasonlok miatt ... !!! Még mindig az a véleményed, hogy Kurv@ vagyok ?Köszi a válaszokat!
2013. jún. 15. 17:30
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
légy büszke magadra, itióta
2013. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Szép esti mesét halottunk egy unatkozó embertől.
2013. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Mielőtt elolvastam volna azt a pár sort, amit te írtál, arra gondoltam volna én is, hogy hamar alapít családot, de ettől függetlenül lehet hogy boldog.

Majd mikor elolvastam azt amit írtál, kicsit elgondolkoztam. Megsajnáltalak. Elképzeltem azt, hogy milyen körülmények között élhettél kisgyerekként.:( Tisztességre méltó vagy azért, mert még az öcsédet is magadhoz vetted, és vele együtt, 3 gyermeket nevelsz 19 évesen!

2013. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Idióta lennék ? te vajon , hogy élsz ? meghallgatnám, hogy te mit éltél át gyerekkorodban és hogy mit tanultál a szüleditől! És ez nem esti mese volt! Ez vagyok én! de ha nem hiszed el privátban megirom a nevem és a cimem akár el is jöhetsz! Nézzetek magatokba , és gondolkodjatok ti az én helyemben mit tettetek volna! kedves 6-os! nagyon szépen köszönöm, végre egy értelmes és érett ember! Sztem a normális emberek is ezt tették volna a testvérükkel! Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 15. 18:16
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Normális ember nem csináltassa fel magát 14 évesen!
2013. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
15!! és én 15 évesen már inkább hasonlitottam egy 20-22 évesre! ha nem igy lett volna nem itt állnék! És nem felcsináltattam magam, mert szerelemből estem teherbe és azóta is együtt vagyunk békében és nyugalomban!
2013. jún. 15. 18:24
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

egyetlen negatív komment jött, erre te már teljesen kiakadsz és leírod az egész életed...mintha már vártad volna azt a kommentet. Szerintem nem nekünk tartozol magyarázattal, csak már ki kellett adnod magadból (önsajnáltatás?)

..ha ettől boldog vagy

2013. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!