Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Nadrág vagy szoknya?...

Lányok! Nadrág vagy szoknya? Miért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkalomhoz illően, szeretek szoknyában lenni csinosan, de egy kirándulásra vagy lazább napon szívesebben viselek nadrágot.
2013. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen nálam is az alkalomtól függ , de egyrészt jobban szeretem a nadrágot , mert az kényelmesebb.
2013. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy jó kis szoknyám imádom, de mivel hosszú nem praktikus túrázni és levinni a kutyát...
2013. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mindkettő! :) alapvetően nagyon lazán öltözködöm, de ha olyan alkalom van akkor nagyon jól érzem magam szoknyában is, szóval változó. :)
2013. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoknya mert nyáron jobban szellőzik.
2013. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiúként azt mondom ünnepre vegyél szoknyát mert amikor a 8-adikosok ballagtak bántam hogy nem raktam tükröt a lábamra mivel mi álltunk sorfalat és minden lány szoknyában volt.Nem túl jó ha tudják hogy szoknyában jösz és felkészülnek rá arról nem mis beszélve hogy az osztálytársam felfényképezett az egyik csaj szoknyájába.
2013. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!