Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyvből jó tanulni...

Milyen könyvből jó tanulni emelt biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy tud-e valaki ajánlani jó könyvet ehhez? A Mozaikosok megvannak,plusz egy nagy adag nyomtatott anyag egy előkészítőről...de van esetleg valami,ami tapasztalatotok szerint jól bevált? Köszönöm előre is.

2013. jún. 17. 09:42
 1/1 anonim válasza:
embertan, sejtbiosz a mozaik 11-ből. Az embertanhoz a biosz 1 is kell (szintén mozaikos), állattan..hát a biosz 10, de az annyira nem jó..én annak utánaolvastam és inkább kiegészítésekből tanultam. a növénytan nem olyan rossz benne, főleg az egyedfejtődésük, de én azt is máshonnan tanultam. A biosz kettőben nagyon jó a genetika, evolúció, ökológia, az elég emeltre. Szóbelire jó a 130 tétel biológiából kiegészítésnek. Szerintem ezek nagyon jó könyvek, nekem beváltak, netes kiegészítéseket is tanultam hozzájuk.
2013. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!