Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavatóra mit szokás adni?

Szalagavatóra mit szokás adni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
hát nálunk ékszert meg virágot. De hát attól függ,ki hogy szokta. Én anyuméktól kaptam fehérarany nyakláncot,mamáméktól nyakláncra érmet, barátomtól hozzá illő karkötőt. Keresztszüleimtől ezüst nyakláncot. a nem annyira közeli családtagoktól virágot kaptam,meg valakitől fotóalbumot,képkeretet.
2009. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk arra semmit, majd a ballagásra. és nem cska a családra értem a nálunkot, az egész végzős banda (8 osztály) senki nem kapott semmit, max páran virágot.
2009. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szokás egyáltalán bármit is adni?

Nálunk csak érettségire szokás, de van, aki még arra sem kap semmit. Mint pl. én... :P

2009. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nállunk szokás, kérdezték mit szeretnék, de semmi ötletem, az ékszert nem szeretem, vagyis igen, de nem szoktam hordani, mert nyakláncba beleakadok véletlen vagy valami és elszakad vagy ha leveszem elfelejtem visszavenni ilyenek.
2009. okt. 11. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
én ballagásra, szülinapra, karácsonyra, névnapra, húsvétra, meg bérmálásra (együtt :D) kapom meg a motorom és a jogsim árát a rokonságtól. 100-150ezres motor lesz. :)
2009. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!