Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? Részletek lent!

Ez normális? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Lehet hülyének fogtok nézni:

12 éves vagyok,és a melleimben ilyen csomók vannak.Ez normális?Kérlek válaszoljatok lányok,minél többen.A válaszokat előre köszönöm! :)



2013. jún. 17. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj anyukádnak, mert vannak esetek mikor igen is rosszat jelenthet, bár szerintem nálad ilyenről szó sincs. :)
2013. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert anyuval ilyenről beszélni nekem ciki.
2013. jún. 18. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Azok valószínűleg a tejmirigyek.

Pedig nem ártana ha anyukáddal ilyenekről is lehetne beszélgetni mert a későbbiekben,ha tini leszel fontos hogy egy felnőttel is tudj beszélni.Mert lehet hogy vannak barátnőid akikkel nyugodtan megtárgyalhatod,de nem ők fognak orvoshoz vinni meg nem biztos hogy ők okosabbak.

2013. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Mikor én ennyi idős voltam és elkezdett fejlődni a mellem nekem is ilyen "csomók" voltak benne. Szerintem ez teljesen normális, nekem sem lett azóta semmi bajom a mellemmel.
2013. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad, hogy cikinek érezd, hogy erről beszélj Anyukáddal! Nagyon valószínű, hogy csak a serdülőkori hormonváltozások miatt van, de biztosat csak orvos mondhat!
2013. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!