Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez a "fanatizmus"...

Szerintetek ez a "fanatizmus" normális? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam (16/L) leírta az egész Gyűrűk Ura trilógiát egy A/4-es oldalra az író iránti tiszteletének kifejezéseként. (ezt úgy kell érteni, hogy elkezdte leírni, majd mikor betelt egy oldal, újra elkezdte az oldal tetején, és a végén egy teljesen tolltinta színű lap lett a papírból) (a trilógia kb 1800 A/5-ös oldalból áll.)

Szerintetek ez normális? Ha nem, kezelhető?? Amikor meghallottam, először nem tudtam lereagálni megfelelően, ezért kérdezem most meg tőletek.



2013. márc. 16. 21:47
 1/10 aspikami ***** válasza:
Nem, nem normális, de te miért foglalkozol vele?
2013. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem normális! De a betegestől még nagyon messze van, úgyhogy nem kell vele foglalkozni... Szerintem! :)
2013. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért foglalkoztat, mert engem személy szerint érdekelnek az emberek viselkedései. Sok furcsa emberi történetet hallottam már és sok meghökkentőt is, de ez valahogy megfogott.
2013. márc. 16. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm nagyon érdekes,az összes könyvet kimásolta egy oldalra?

Egyébként ez ha belegondolunk nagyon művészi.Egy trilógia egy papírlapra rejtve...

De egyébként én nem látom miért lehetne ezt problémának tekinteni.Bár mutat hajlamot arra hogy magába burkolózzon,és hosszú ideig egyetlen egy dologra koncentráljon,és ez lehet egy aszociális személyiség(esetleg autista?)Ez a lány inkább inspirációt kap a szerzőtől,és lehet hogy tényleg nagy szerepet játszott az életében,lehet tényleges tiszteletnyilvánításnak tekintette amit csinált.Amíg nem akar aranygyűrűket dobálni a grillsütőbe és nem nézi a takarékos izzót Sauron szemének,addig oké^^

2013. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Befolyásolja ez az életét, boldogtalan, bánt másokat? Nem hiszem. Akkor meg? Azért mert nem mindenki egyforma, még nem jelenti azt, hogy baja van. Te nem rajongsz semmiért? Ha valami fontos az embernek az csak hasznos neki, erőt ad.

Ha érdekelnek az emberek viselkedései akkor ajánlok valamit: ne legyél előitéletes. Nem használ az érdeklődési körödnek.

2013. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, többnyire teljesen egyetértek velük.:)

@#4: Azért reméljük odáig nem fajul a dolog :D

@#5: Szerintem nem voltam előítéletes azzal, hogy feltettem a kérdést -kv. nem is szerettem volna az lenni- ugyanakkor ítéletet pedig nem mondtam felette, ami tovább erősíti az ügybeli pártatlanságom.

2013. márc. 19. 19:27
 7/10 anonim válasza:
ÓÓ..:$ Elárulod a nevét?:Dxd Én fejből leírtam A Gyűrűk Ura (film) szövegkönyvét A/4es lapokra. De úgy látszik ő felülmúl engem is:D Szerintem ez egy normális fanatizmus. Én már 13 éve Középföldén "élek" a fejemben:DD
2013. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lucának hívják, ha érdekel megismerkedhetnétek egymással, mert szerintem, ebben legalább lenne közös témátok :) Nagyon aranyos és kedves lány, ez az egyetlen furcsasága. u.i.:jól beszél latinul is.:)
2013. aug. 16. 20:00
 9/10 anonim válasza:
Én is szinte mániás vagyok, de ez tényleg durva... 16/F
2013. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg kötözés után ,altatásból ébredve elmondta a versikét ElberethhezXD
2013. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!