Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok a filmeken idegelni?

Szoktatok a filmeken idegelni?

Figyelt kérdés
pl. a bomba robbanásáig csak másodpercek vannak hátra,a szereplők pedig beszélnek,meg szerencsétlenkednek "menj már onnan!",vagy ha elejt valami fontos dolgot és leáll beszélgetni,"vedd már fel!" vagy ha egy elrabolt személynek nem sok ideje van már hátra,stb. Vagy akár a Mr.Bean nyaral,idegtépő film, az Oszkár :D Egyre bonyolultabb és rosszabb :D
2009. okt. 11. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat szoktam!!! Folyamatosan beledumálok a filmbe és kiosztok mindenkit meg kiabálok nekik!!! xD De ha olyan hülyék mp-ek vannak hátra valameddig ők meg a jövőjüket tervezgetik xD Én meg izguljam halálra magam :)
2009. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dettó :D
2009. okt. 11. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tövig szoktam rágni a körmeimet :-)
2009. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is
2009. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jobban magamra húzom a takarót orromig :-) Vagy szorosan megfogom a párnát magamhoz, vagy a párom kezét, miközben meglilul a keze :p
2009. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én igeb.:P


Ilyeneket szoktam:


"Fussál már, te szerencsétlen!!

Hát, a rendező is egy nagy IQ fighter lehetett...

Mi az istent csinálsz még mindig!?!?!"


Meg még nagyon sok dolgot, csak ezeket káromkodással is kiszínezem, ha nincs társaság.:D


Főleg focimeccsek közben.:P

2009. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végig idegeskedem a filmeket...Főként az izgi,bombásokat:P :D Kiabálok,rángatom a kezem xD
2009. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!