Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan férfi/fiú aki...

Van olyan férfi/fiú aki szokott sírni filmeken?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 15:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Az már nem lenne férfi.
2010. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
hogyne lenne férfi, aki sír egy filmen!csak az a nem mindegy, hogy milyen filmen sír... vannak olyan filmek, amiken ha valaki nem sír, az már minimum autista :D
2010. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
persze Rekviem egy álomért
2010. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
Akkor én autista down kórós állat vagyok mert eddig nem láttam olyan filmet amin akár egy könnycsepp is kijött volna!
2010. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Beatrix17 ***** válasza:
0%
A fiúk sirnak,a Férfiak nem!
2010. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Én csak akkor sírtam, mikor láttam egy gyakorlatilag megcsonkított kutyát a TVben. Az ilyen nagyon felkavar.

Nem, nem vagyok emógörényscenepatkánygyökérbőgősvisszafejlődöttállat.

2010. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%

Hmm... Én lány vagyok, de még sosem sírtam filmeken, kivéve, amikor kiskoromban valami ragadozó felfalta a fókakölyköt... Az nagyon felkavart.:( Mondjuk az igazi felvétel volt, nem kitaláció... (természetesen mai fejjel már nem bőgném el magam)

Ezen kívül sosem sírtam, és azt sem értettem, hogy egyesek hogy tudnak papírzsebkendőpusztítást végezni egy romantikus film hatására... Én az olyanokon jót röhögök, nem bőgök...

Ígyhát lehet, hogy az én felfogásommal van baj, de szerintem elég gáz, ha egy fiú elsírja magát egy filmen. Le lehet pontozni, ez van.

2010. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
És mi van akkor ha úgy szopkodja? Legalább nem egy hisztis k*rva mint a többi. Nem fáraszt azzal, hogy nézzünk meg ilyen olyan romantikus filmeket, csak azért, hogy közelebb kerüljön a férfihez a bőgésével, hogy aztán csak jól kihasználja. Ő a nő nem te!
2010. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Amint meglátom hogy "Saten válasza" már feláll a hátamon a szőr, hogy biztos valami roppant frappáns érvet láthatunk megint.

Mondd csak, miért ne sírhatna egy fiú? Mert az olyan rohadt égő mi? Jéézusom, fiú, akkor ő ne sírjon, hanem a könnycsatornáját építse át a farkába, és inkább hugyozzon, mert a sírás olyan nem-menő.

A nő meg ne fingjon mi?

Utálom ezeket a szarokat amiket összehord itt pár ember.

A másik: Kb annyira vagyok nő, mint te, és mielőtt a hatalmas intelligenciádnak hála levonnád a megfelelő következtetéseket:

-Nem, nem szoktam sírni filmek alatt

-Nem, nem vagyok meleg

-Nem, nem vagyok begyöpösödött "namostmegmondomafaszát"-féle ember

-És nem, nem mondom hogy normális, ha egy srác végigbőg egy filmet.

2010. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

Ok nem vagy nő.

Mert szerinted mennyire férfias ha elbőgi magát egy FÉRFI egy FILMEN? Hát nem tudom lehet bennem van a baj, de szerintem ez szánalmas. Igenis egy FÉRFI legyen FÉRFI ne bőgőmasina.

Értem én, hogy egyik sem vagy, DE! Miért fáj az neked, hogy én így gondolom? Miért gond ez neked? Amúgy nem tudom kinek volt trágár a hozzászólása. Ha nem tudod ezt a tényt elviselni akkor bármikor felállhatsz a számítógép mellől!

2010. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!