Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 eves vagyok es szinesz...

Csaajsziiiiii kérdése:

15 eves vagyok es szinesz szeretnek lenni mitt kell tennem? Ugy erzem van eleg tehetsegem hozza

Figyelt kérdés
ne hogy felre ertsetek mert nem hires szineszno szeretnek lenni csak egy egyszeru szinesz aki par filmben meg sorozatban szerepel. es annyi elonyom van hogy angliaban elek szoval nem kell kulfoldre utaznom de csak 15 eves vagyok es fogalmam sincs hogy zajlik egy ilyen forgatas meg egy chasting es hogy milyen iskolaba kel jarnom en meg nem tudok angolul de 2 even balul meg tanulok angolul beszelni es 18 eves koromra tervezem a szineszetet de ugy erzem hogy meg van benem a szineszi tehetseg es a segitsegeteket kernem hogy mit tegyek es hogyan zajlik ez az egesz mert szuloi segitseget nem kapok mert szuleim butasagnak tartjak ezt az egeszet :( de nagyon meg koszonem ha valki segitene

2013. jún. 18. 21:57
 1/1 anonim válasza:

Pedig a szüleid támogatása rengeteget érne:(

Próbáld meg meggyőzni őket,mert akármilyen hülyén és csöpögősen hangzik, a szüleidtől a legtöbb segítséget!


"...es annyi elonyom van hogy angliaban elek..."


Idehaza sem olyan rossz a színészek sorsa, ha tehetséges!:)


Gimi után jelentkezz színművészeti egyetemre, és ne menj el castingokra, mert nem ott születnek a színészek.


Remélem, tudtam neked segíteni!


Sok Sikert!

2014. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!