Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lehűteni a szobámat?

Hogyan tudom lehűteni a szobámat?

Figyelt kérdés
iszonyatos a hőmérséklet, 30 fok van amit már nagyon nem tudok elviselni. Van ventilátorom, de nem megyek vele sokra. Van olyan módszer, amivel letudom hűteni a szobámat? redőny lehúzva, szoba besötétítve de eddig nem jutottam semmi eredményre

2013. jún. 20. 16:33
 2/5 anonim válasza:
a ventilátor elé rakj egy tálba jégkockákat,amíg el nem olvad a jégkocka,hideg levegőt fog fújni a ventilátor
2013. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

36 fok van a szobámba ventilátor mellett szóval én még annak a 30nak is örülnék:)

klíma?

ablakra fehér lepedő?

vizes ruhákat teregess a szobában


gyakran tusolj le langyos vízzel hogy kibírd a meleget:)

2013. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) sajnos a meleget nagyon nem bírom, már 28°C képes szenvedésre bírni :/ Számomra az ideális a 19-24°C
2013. jún. 23. 16:52
 5/5 anonim válasza:
megértem én is ilyen vagyok:)
2013. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!