Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg túlzásba viszem már,...

Tényleg túlzásba viszem már, vagy a többiek túloznak?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos számomra a tanulás, ugyanis olyan munkát szeretnék majd a jövőben csinálni, amit szeretnék, és élvezettel csinálnám. (még nem tudom egyébként, hogy mi leszek, az orvosi pályától kezdve a közlekedésmérnökön át a geológusig vannak szakmák, amik nagyon szimpatikusak) Elég sokat tanulok, persze nem erre megy rá a napom nagy része, meg szerencsémre elég jó aggyal rendelkezem, mert ami érdekel, azt hamar megjegyzem, valamint többször lefotózza az agyam az adott oldalt, és így még könnyebben tudok tanulni. Elég jó lett az év végim, leszámítva a kémiát, de azzal nem is erősködök, ugyanis valami rém pocsék tanárt fogtunk ki, általánosban még értettem a kémiát, de most már 1 szót sem. Viszont a matek, biológia, földrajz, infó, fizika, töri tárgyakat nagyon szeretem, és jelen állás szerint legszívesebben általános sebész lennék, de kicsit megrémít az, hogy mennyit kell tanulni, az meg pláne, hogy a kormány milyen döntéseket hoz manapság.. A földrajzot is nagyon megszerettem, szívesen lennék geológus, geográfus is. A matek és az infó még régi kedvenceim, elég tehetséges is vagyok, ezért az efféle szakokon is gondolkozok. A barátnőim szerint pedig beteges, hogy az általam kedvelt tantárgyakból 5 vagyok mindig, és emellett még a többi tantárgyból is javarészt 5 vagyok. Jó, az ének, média stb. tantárgyak nem mozgatnak meg, megelégszem a négyessel is, az ilyen 'tantárgyaknál'. Mindig előre megírom a házimat, mert egyszerűen megőrjít a tudat, hogy még nincs kész ez meg az, és (egyesekkel ellentétben) nem tudok úgy elmenni az iskolába, hogy nem tanultam meg valamit az elvárt szinten minimum, de inkább még többet.
2013. jún. 20. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon túlzásba viszik... attól még, hogy valaki jól tanul, nem kell leszólni. Am. én csak azt tudom mondani, mint a legtöbb ember, bármilyen szakra is mész majd NE Magyarországon tanulj, tudom ajánlani:

Norvégiát, Finnországot, Svédországot, Németországot, Angliát.

De itt Magyarországon, 24 éve tart az ország lebomlása. Menekülni kell innen! Mert, ha most nézzük Spanyolo.-t, nagyon nagy válság van, de lefogadom 5 év múlva ugyan olyan jól fognak élni, mint régen, de Mo.-n 20-40 év múlva is ugyan ilyen szärul fogunk élni. Úgyhogy jól tanulj angolul, vagy németül, ha pénzt akarsz keresni...

2013. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Angolul tanulok már több éve, nemsokára leteszem a nyelvvizsgát is, és most a gimiben a németet vettem fel mellé, amiből szintén szeretnék nyelvvizsgát, a többség ellenére nekem nagyon megtetszett a német. Viszont, egyáltalán nem terveztem azt, hogy kimenjek külföldre. Én folyamatosan csak azt hallom, hogy mindenki kiment, vagy kimegy, vagy ki fog menni. És akkor ki marad itthon? Lehet nem a legjobb a helyzet, sőt, süllyedünk lefelé, én csak végszükség esetében akarok kimenni.. A végén már Magyarország létezni se fog, mert mindenki csak kimenekül.
2013. jún. 20. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!