Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok eret vagni, de...

Nem akarok eret vagni, de aztmondjak lehetek emo. Van eleterzesem. Sokanmegneznek hogy mintha tulzasba vinnem a dolgokat de nem. Lehetek emo?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 18:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%

mark86


normális dolgokkal kéne foglalkozni nem b.zulni!

attól hogy érzelmes vagy és van egy véleményed az életről/világról még nem kell beállni a birkák táborába,mert 10 év múlva nagyon fogod szégyellni magad hogy ilyen égő dolgot kérdeztél!

2011. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
44%
Az érvágás nem feltétlenül EMO, hanem a lelki fájdalom levezetésére van, azáltal hogy testi fájdalmat okozol magadnak, így ezáltal elnyomódik a lelki fájdalom. Én is szoktam csinálni sajnos, nagyjából emonak vallhatom magam, kinézetileg is. Az emok mindig túlzásba viszik a dolgokat (itt az öltözködésre gondolsz?), így ebből következik, hogy az emok metroszexuálisak. Egy emo érzékeny, csendes, és senkinek se tud ártani, és az életet más szempontból nézi, ezért talán nem tud boldog lenni, azaz depresszió, és a depressziónak a főtünete az, hogy úgy érzed magad, hogy sosem vagy boldog, mikor amúgy meg az lennél.
2011. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
32%
18:33 vagyok, és az emo már kiment a divatból, pl. az iskolába ahova én járok a 635 közül 2 emo-t láttam csak eddig.
2011. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%

mark86


ez tudjátok mi???

DIVAT!!!!

gyerekek vagytok még,majd elmúlik!

2011. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon szokott elmúlni egyébként, én ismerek 22-25 éves meleg emokat. Egyébként meg ott az Anti Fitness Club is.
2011. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
ennemtudom.nemdivatbol akarok az leni.aztmondjak mar azvagyok es itt azvan hogy tetszik az emo stilus.mondjuk lehet rosszul is irhattam ki a kerdest.arra ertettem hogyhamar annak nezek ki csak eret nem vagtam,akkor emo vagyok.?
2011. jún. 3. 18:53
 7/33 anonim ***** válasza:
Ha emonak nézel ki az vagy, érvágás meg a hard emo stílusra jellemző, azaz feketébe öltöznek, és eret is vágnak, és a legmélyebb depressziós állapotban vannak. Egy emo élet-szakasza öngyilkossággal zárul általában kis mértékben, volt rá példa itt Magyarországon is (pl. Szoboszlai Bence) a leghíresebb magyar emo, de öngyilkos lett, leugrott valahonnan. Ha emo leszel megváltozik a társaságod, emok lesznek a barátaid, azaz erősítést adnak a mélyebb depresszív állapot eléréséhez, ami öngyilkossághoz is vezethet a végén. Egyre erősödik az emo érzés, ahonnan nincs menekvés...
2011. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Az AFC-t sem kell komolyan venni, pénzért csinálja. De komolyan, mikor hallottunk utoljára róluk, meg a No Kex-ről?

Rég..Miért? Mert DIVAT!!!


Amúgy: 18:33

Nagyon szépen meg tudod magyarázni a dolgokat, hogy "lelki fájdalom" meg stb. DE

-az, hogy a fizikai fájdalommal nyomod el a lelkit, ez egy pszihológiai baj, amit kezeltetni kéne,

-nem igazán értem, hogy a"túlzásba viszem"-et hogyan akarod összehozni az öltözködéssel...Túl sok pulcsit vesz fel?

-a metroszexuális kifejezésnek egy kicsit előbb utána kéne nézni. Az nem a depis tinikre utal, hanem a kor DIVATJÁRA, a nőies férfikra, akik erősek, de gyengédek is.

Te hol vagy erős?


Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak:

Ne akarj emos lenni, mert 1-2 év múlva elmúlik, és utána bánni fogod, hogy miket csináltál, és helyette nem éltél.

2011. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
18:33 vagyok, és engem egy olyan ember ne oktasson ki, aki helytelenül használja a ragokat, azaz "emos"-nak írja. Akkora hülyeségeket írtál, hogy leestem a székről.
2011. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

mark86


legalább fájt,ezzel elnyomta a lelkit!

2011. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!