Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélni sokat?...

Miről lehet beszélni sokat? Hogy legyek beszédesebb?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim azért nem bírnak, mert "túl csendes vagyok".. oda ülök közéjük.. és csak hallgatok.. hozzám nem szól senki, vagy nagyon ritkán, ezért csak nézek és hallgatok..

msnen is csak úgy vagyok.. van mondjuk 50 ember aki fel van véve, 5el ha beszélek aktívan.. mert a többiekkel nem tudok mit...

semmi nem jut eszembe.. csak a szokásos, "szia, mizus, hogy vagy..?"


igazából ha van 1 téma amihez hozzá tudok szólni énis beszélek.. de olyan nincs.. mert pl ha suli után odamegyek hozzájuk és olyan témákról dumálnak, amikhez azért nem tudok hozzászólni, mert nem hívtak el oda.. v azért nemismerem xy embert mert nem voltam ot mikor ő is ott volt stb..


2009. okt. 12. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ez kortol is függ... én is suliban alig beszéltem valakivel, aztán később, ahogy több barátom lett, szépen kialakult, most meg be se áll a szám :-)

Adj időt magadnak, viszont azt csak te tudhatod, miről szeretsz beszélgetni. Olvass nagyon sokat, és hozzá tudsz szólni sok mindenhez, ha olyan társaságba kerülsz.

2009. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

én is voltam már így, még amikor a régi sulimba jártam


mesélj te is a hétvégédről, esetleg vicces sztorikról, ha más nincs, akkor iskolai dolgokról..sok a tanulnivaló, vagy mittomén

de még jó téma a filmek: megkérdezed, láttátok-e már ezt meg ezt a filmet?

ha más nincs, akkor beszélj ki valakit...

de bárhogy hozzászólhatsz egy adott témához: avgy röhögj, vagy csak mondd, h úristen, vagy mittomén, csak reagálj vmit

meg a mesélnek vmit, mondjad, h erről jutott eszembe..és te is mesélj vmit..

2009. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen...

Az olvasás is segít, de ha azt nem szereted, akkor nézz Tv-t. De ott se mindent kivétel nélkül.:P

Pl ha a sport érdekel, akkor nézz sport csatornákat. Ha állatok, akkor arra a Spektrum is jó, meg a National Geographik.

Szóval ilyenek. Nagyon sokat érdeklődtem különböző témákban, és már szinte bármihez hozzá tudok szólni. Szóval ez nem lehetetlen dolog.;)

2009. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

olvasni nem szeretek...

csak mangákat olvasok, és animék alatt a feliratott.. néha újságot.. :)


kösz a válaszokat :)

2009. okt. 13. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!