Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Nagyon fontos bővebben...

S. O. S Nagyon fontos bővebben lent!?

Figyelt kérdés
Vásároltam a bambiniben egy játékot ami 8000 ft ba került de kiderült hogy nagy sz@r! A lényege hogy az elefánt orrából röpködjenek a pillangók és a hálókkal el kell kapni! Csak éppen 15 percenként 1 db ha kijön vagy még az sem! Visszaveszik a bambiniben vagy levásárolhatom az árát?
2013. jún. 24. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hibás a játék. Sajnos ennél a játéknál minden harmadik hibás, onnan tudom, hogy játék boltban voltam eladó és minden harmadikat visszahozták, hogy nem jó.

Vissza KELL venniük, cserélik, vagy levásároltatják, nem tudom, de valamit tenniük kell.

2013. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem mert végülis működik de az a ventillátor ami benne van annyira gyenge hogy szinte nem csinál semmit! Így nem lehet vele játszani!
2013. jún. 24. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért egy elemcserét próbálj meg, ha még nem tetted, lehet csak az a baj
2013. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a poén hogy zsír új elemet raktunk bele tartósat!
2013. jún. 24. 09:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Nah vissza vittem megnézték ott is, másik elemmel is, és pénzt nem adnak vissza viszont levásárolhattam az utolsó forintig :)
2013. jún. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!