Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális anyámék reakciója? A...

Normális anyámék reakciója? A helyzethez való hozzáállásuk? (bővebben lent) FONTOS

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a szüleim meg a párom nem jönnek ki egymással! szerintem ok nélkül!

kicsit hosszu lesz és BOCSÁNAT ÉRTE de LÉGSZIVES SEGITSETEK:

most leszünk jövőhónapban 1 éve eggyütt párommal! nagyon szeretjük egymást meg benne megtaláltam

mindent amit szerettem volna!

DE! anyámék állandóan harcolnak ellene! hogy ő miert nem hálás nekik(nekik köszönhetően sikerült felköltöznünk pestre), hogy ő nem beszélget

velük soha meg ilyenek... hozzáteszem elég csendes lányka!nehezen oldódik

meg aztán anyámék is kiharcolják ezt maguknak

most aztmondták hogy legközelebb úgy menjek hogy őt nem vihetem magammal! mit tegyek???

én 20F párom 23L



2013. jún. 20. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem normális elkellene fogadniuk így
2013. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt sokminden lehet a dologban.Lehet egy picit kivannak a csajra mert hogy elvitt Téged otthonról Pestre.Részben normálisak is a reakcióik,de ez nem megoldás hogy megmondják hogy ne vidd magaddal.De te is tutyi mutyi vagy hogy nem állsz ki a párod mellett!Mond meg nekik ha ő nem megy akkor te sem és kész.20 éves vagy most már tudnod kéne kezedbe venni a dolgokat!
2013. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Anya/Apa, nem tűröm el, hogy sértegessétek a barátnőmet. Nekem pont ez a hallgatag lány tetszik, én élek vele, ha őt nem fogadjátok el, azzal engem is degradáltok. Nem kell szeretnetek, de az udvrias viselkedés a vendéggel igazán elvárható."
2013. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!