Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Linkelnétek jó idegesítő...

Linkelnétek jó idegesítő kutyaugatás hangot+kakas kukorékolást? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A szomszédomnak állandóan ugat a kutyája,gágog a kacsája,kukorékol a kakasa...hiába szóltunk neki sz*rik rá..a kutyát kb 15 cm pórázon tartja...szegény azért ugat ennyit..próbáltunk intézkedni az ügyben sikertelenül..na most nekünk nincs kutyánk de azért benyomnék neki hangosan ilyen hangokat hátha rájön hogy ez marha idegesítő...

2013. jún. 24. 14:18
 1/2 Anonymus.lány ***** válasza:

szerintem youtubon lehet sok ilyet találni

egyébként meg teljesen fölösleges, hiszen ha zavarná a hangzavar, akkor lecsitítaná az állatait. Tudom,mert nekem is ez a bajom a szomszéd kutyával. Néha kijönnek, rászólnak, egyébként szinte minden este hallom, ahogy ugat, és ők szarnak a fejére. Tehát a mű ugatás nem hiszem hogy zavarni fogja

2013. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anonymus.lány ***** válasza:
2013. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!