Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A volt párom megvert, igazából...

A volt párom megvert, igazából semmi komolyabb bajom nem lett a lila foltokon és egy pici monoklin kívül. Én pillanatnyi dühből egyből a rendőrségre mentem és feljelentettem. Vissza tudom vonni?

Figyelt kérdés
Azóta megbeszéltük a dolgokat az ügy viszont már a bíróságon van. Vissza tudom még vonni vagy van bármilyen járható útja annak hogy semmi komoly ne legyen az ügyből? Azt tudom hogy a magánvád nem vonható vissza de biztos van rá valami más megoldás. Illetve az orvosszakértő akit a rendőrség kirendelt mert nem mentem orvoshoz azt állapította meg hogy csak a szerencsén múlt hogy nem lett nagyobb bajom. Így súlyos testi sértésként kezelik az ügyet. Ez viszont már nem fér bele a magánvádba. Tehát visszavonható?!?! Vagy nem? :-)

2013. jún. 24. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem az már lesem szophatod.
2013. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te viszont leszophatod magad hamár ilyen jó arc vagy! :-)
2013. jún. 24. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Dugasd meg magad a bíròval és lehet gyengíti az ügyet.
2013. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami értelmesebb emberi lény? Igen lehet az lesz mert nekem legalább van rá lehetőségem. Te viszont csak a gép elött verheted és élvezkedhetsz az ilyen gyökér válaszaidon. :-)
2013. jún. 24. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos azért vert meg mert egy hülye vagy én még jól meg is öklöztelek volna már nem tudod vissza voni csak ha megengeded a bírónak hogy beléd verje.
2013. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó, csak egy monokli és néhány lila folt? És megbeszéltétek..? Hadd kérdezzem már meg, mi olyat tud mondani egy férfi, amivel ezt jóváteszi? "Drágám, azért vertelek össze, mert...
2013. jún. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
remélem legközelebb megerőszakol aztán elvágja a torkodat és kirabolja a lakásodat...te is csak 1 csicska lehetsz aki hagyja magát verni. Tudod az ilyen hulladékok miatt mint amilyen te vagy,az ilyenek miatt nézik le a nőket sokan. Sajnos sok ilyen csicska van mint te. Már lassan szégyenlem hogy nő vagyok,az ilyen birkák miatt mint te.
2013. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg lassan szégyellem, hogy ember vagyok, az ilyen válaszok miatt, mint amit kapott itt a szegény kérdező!

Micsoda dolog ez már?

Tanácsot, segítséget kér valaki, ti pedig elmondjátok mindennek ismeretlenül?


Miért akarod visszavonni? Félsz tőle, vagy rábeszélt, hogy vond vissza, mert ráébredt, hogy mit tett?

Ha te most visszavonod, akkor ő úgy fogja gondolni, hogy máskor és mással is simán megteheti, mert semmi következménye nem lesz tettének.

Mit tudtatok ezen megbeszélni? Bocsánatot kért és ezzel részéről el van intézve?

Én nem adnám ilyen könnyen a büszkeségemet. Az a férfi, aki egy nőt, aki gyengébb nála, bármilyen ok miatt is megüt, vállalja érte a következményeket.


Ami teveled történt, nem egyszeri eset. Ez a férfi nem ura indulatainak, ezért bármikor megismételheti, esetleg durvább módon.

Azt írod, hogy a volt párod. Akkor ezek szerint már nem vagytok együtt.

Ne tedd meg neki azt a szívességet, hogy neki legyen igaza!

Hadd érezze tettének súlyát, hadd lássa, hogy nem üthet meg büntetlenül senkit sem.

2013. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Szia, mi lett a bíróságon?
2015. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!