Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Támadtak már meg az utcán?...

Támadtak már meg az utcán? Vagy követett már téged valami ismeretlen, gyanús alak?

Figyelt kérdés

Ha igen, mikor, hol, hogyan történt és mit csináltál? Nagyon foglalkoztat mostanában ez a téma, mert néha komolyan félek egyedül császkálni a városban (Bp) és kíváncsi lennék, kinek volt már valamilyen "összetűzése" az utakon. Főleg Budapest érdekelne.


Én kb. 2 hete ijedtem meg: azt hittem, hogy a villamoson követ egy hajléktalanféle ember. Leült velem szemben, én nem örültem&ezért felálltam, hogy "leszállok a köv.megállónál" erre odajött ő is. Akkor f*stam be és arrébb álltam hogy mégse szállok le, erre megbökte a vállamat, hogy nekem is most kell leszállnom.. úgy megijedtem, szerencsére sok ember volt a villamoson&a tömegben leültem egy csaj mellé és ez a gyanús fószer szerencsére leszállt tényleg.. Azóta ez jár a fejemben..


2009. okt. 13. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ahol lakok,azaz érden volt ilyen..éppen toltam vissza a kocsit,mert a profiban voltunk..erre ugyanabba a sávban egy kapucnis srác...gondolom vmi cigány,vagy mi volt :S..na mind1..és az majdnem nekemjött a kocsival,és láttam,hogy vigyorog..de gyorsan átugrottam a másik sávban..én nem foglalkozok a dologgal,de az a baj velem,hogy nagyon ilyedős vagyok,így sok dologra felkapom a fejem..ne foglalkozz a dologgal,csak félelembe emészted magad =)
2009. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Velem nem egyszer történt hasonló. Nyilván a nem vmi hétköznapi külsőm miatt találnak be ezek az ilyen pedofeelinges meg egyéb alkoholmámoros emberek. Egyszerűen leoltom őket vmivel és utána visszarakom a fülhallgatót a fülembe... Legtöbbnek csak a pofája nagy... :S

Igaz, volt olyan is, amikor már futottam :S :$

16/L

2009. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát. Igazából nem megtámadott, hanem molesztált... épp leszállni készültem a buszról, amikor éreztem hogy valaki megfogja a vállam. Nem törődtem vele, gondoltam nagy a tömeg, az ilyen előfordul. Aztán leszálltam, mögöttem jött egy szakadt csöves, mosolygott, majd mondta, milyen szép vagyok. Siettve tovább álltam a túl oldalra, hogy várjam a másik buszt, amivel tovább megyek. Éppen telefonáltam, amikor újra megjelent az alak, és kérdezett tőlem valamit, hogy nem mennék-e el vele valahova, akkor én már bedühödtem és elküldtem melegebb éghajlatra.
2009. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
11:04-es: és amikor elküldted, nem erősködött tovább, hanem el is ment onnan rögtön vagy mit csinált? Hú hát én már nagyon megijedtem volna a helyedben, sajnos nagyon ijedős vagyok ebből a szempontból. Sok mindenkinek megmondom a véleményem, elküldöm a francba, de az ilyen gyanús alakokkal nem merek vitába szállni..inkább nem mondok semmit és arrébb megyek, amerre több ember van (bár eddig nem sok ilyen történt velem szerencsére (kop-kop) és mindig volt körülöttem pár ember, el se tudom képzelni, milyen lenne, ha kihalt utcában történne meg ez velem.. jajj. Ettől félek én igazából, ha megyek suliba, jövök onnan vagy bárhová. Keresem a tömeget. Bár a sok embertől pl. bevásárló központokban meg ideges leszek :D (kicsi tömegfóbia:D) Szóval elég bonyolult eset vagyok xD De azért félek egyedül császkálni
2009. okt. 15. 11:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem pesti vagyok, de jöttek már nekem az utcán nem is egyszer. Főleg az öltözködésem miatt szoktak leszólni, de megvédtem magam minden téren, ha kellett. Sajnos bele kell törődni, hogy a mai utcák már nem biztonságosak.
2009. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
engem 2 éve iskolába menet követet egy rocker, hunagrista kinézetű férfi...először követett egy ideig, leprobáltam rázni de egyre gyorsabban gyalogolt, mellém jött és megfogta a fenekem...én meg nem tudtam semmit mondani meg csinálni mert anynira féltem hogy hang nem jött ki a torkomon, és zokogva mentem be a suliba. 13 éves voltam akkor.rendőrségi üyg lett belőle, az ügy 1 évig elhúzodott aztán végülis inkább hagytuk...
2009. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem pár éve,egy parkban kergetett meg egy pasi éjszaka.A barátaim is ott voltak,csak én különváltam tölük,hogy sétáljak egyet(nagyon magam alatt voltam,mert a barátom elhagyott).Egy huszonpár éves pasi,ment el elöttem és nagyon megbámult.Nem törödtem vele,mentem tovább,az meg gyorsan elémkerült vagy nem tudom mit csinált,de hirtelen előugrott rám a bokrok közül.

Úgy futottam ,mint soha életembe,az meg utánam,és végig az járt a fejembe,ha most elesek,akkor ki tudja mi lesz velem.(abba a parkba öltek is már).Aztán szerencsére megláttam a barátaimat.Amikor láttam,hogy már látnak,megálltam meg a csávó is,és azt mondta,hogy minek járkál egy szép ,fiatal lány egyedül éjszaka egy parkba,és szerencsém van,hogy most megúsztam,de nem baj majd legközelebb. :S Aztán elhúzott.

Utána nem tudom meddig remegtem,de jó lecke volt.

2009. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, pont ma!

Este 8kor jöttem haza, egy pasi megbámult, de lesz@rtam. Aztán mire a házunkhoz értem láttam az árnyékát h követ. Aztán már ott áltt mellettem,próbáld elküldeni, az ajtót snem tudtam kinyitni. Kicsit megtapizott (a roh@dék) meg el akarta venni a szatyrom, igyekeztem leverekdni de az nem volt elég, amikor kiabáltam hogy SEGITSÉG akkor elszaladt és vmi hülye k*rvát motyogott még. Pusztuljun meg ott ahol van.

2009. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát engem inkább követni szoktak.

Egyszer volt,hogy még idén január utolsó heteiben elakartam menni kozmetikushoz kiszedetni a szemöldökömet.Előttem ment egy c*gány férfi,hátrafordult és meglátott.Rögtön megáll és várta,hogy elérjek hozzá. Én meg vártam,hogy ő mikor indul el.Elindult és időnként hátra nézett,hogy jövök e már.Direkt másik után mentem. De annyira féltem.:S



Akkor volt olyan,hogy hazafelé mentem és egy pasi elkezdett követni,olyan gyorsan jött,hogy futásra kényszrültem. Sokat mesélhetnék még de most lusta vagyok. Akit érdekel írjon privit és mesélek neki..


16/L

2011. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
81%
Én ma jöttem át az úton de egy ilyes kisebben és a kocsi pont eltakarta hogy átmennyek. És erre észreveszem hogy a vezető pasi kb. 30 éves úgy bámul hogy kiesik a szeme. Gondoltam semmi para amikor meg kifordult szól az anyósülésen ülőnek mert láttam hogy tátogott és az is elkezdett bámulni. Ez még így mindig oké de ahogy kifordultak az utcából lassítottak és csak azért kellett gyorsabban menniük mert mögöttük dudált az autó. Ugye este voltés kb. 100-200 méterre laktam onnan ő meg már eltüntek az utca mögött de tudtam hogy visszajönnek. Elkezdtem hozafele futni sírva. Amikor átértem a túloldalra volt egy 2 méteres árok és abba leurottam és lebújtam mert jöttek. Ahogy elmentek úgy futottam ahogy még soha :D. Annyira remegtem hogy a kulcsom majdnem kiejtettem a kezemből azért mert MEGINT VISSZAFELE JÖTTEK. De végül bejutottam de rohattul féltem.
2014. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!